Portal „Pomponik” opublikował rozmowę z Krzysztofem Jackowskim, który jest obecnie najpopularniejszym polskim jasnowidzem.

Opowiedział on między innymi o sednie swojej pracy, którym jest pomoc w zlokalizowaniu zaginionych osób, zarówno żywych, jak i już zmarłych.

Wrócił też do pierwszej sprawy, która przyniosła mu prawdziwą rozpoznawalność w 1994 roku. Chodziło o trzech biznesmenów, którzy pojechali służbowo do obwodu kaliningradzkiego i zaginęli. Krzysztof Jackowski ujrzał wówczas w swojej wizji, że wszyscy nie żyją. Niedługo później się to potwierdziło.

Obecnie jasnowidz może się pochwalić sporym sukcesem. Jego kanał na YouTube zasubskrybowało już ponad 270 tys. osób.

Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official

Co dalej?

Krzysztof Jackowski opowiedział też nieco więcej o swoich przeczuciach na przyszłość. Według niego konflikt na Ukrainie jeszcze potrwa, ale w lato nastąpi przełom i ludzie będą mogli wrócić do swoich domów.

Problemy się jednak się nie skończą z powodu światowego kryzysu, który dotknie mocno Polskę. Brakować będzie coraz bardziej surowców, a wszystkie ceny dramatycznie wzrosną.

„Czeka nas kryzys tak duży, że nastanie głód. W tych superdobrych czasach wydaje się nam, że bieda jest wtedy, gdy nie stać nas na nowego iPhone'a czy jeździmy stary autem. Mi chodzi o taką biedę, że boli cię brzuch, bo jesteś głodny” – zapowiedział jasnowidz z Człuchowa.

Myślicie, że się to sprawdzi?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Zachodnie państwa postanowiły nałożyć kolejne sankcje na Rosjan. Wśród znanych osób nimi objętych znaleźli się Alina Kabajewa czy patriarcha Moskwy

Jak informował portal „życie.news”: Sezon na truskawki w pełni! Większość z nas nie wie, jak mrozić te pyszne owoce, aby zachowały jędrność i smak. Niewiedzą można je wyłącznie zepsuć

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Magda Gessler nie wytrzymała! Ostatnie wydarzenia sprowokowały restauratorkę do działania. To było zdecydowanie za wiele dla gwiazdy. Co się dzieje

Sprawdź również ten artykuł: Jeśli postawimy je na parapecie to z pewnością przyciągną do naszego domu pieniądze. Wyjątkowe rośliny, które przynoszą szczęście i dobra materialne