Niech twoje serce wybierze kwiat, który powie ci, jak naprawdę się teraz czujesz.

1. Jesteś w harmonii
Wybrałeś niebieski kwiat. Uważany jest za uosobienie duchowej czystości, wzniosłości, świadomości, jasności i inteligencji. A wszystko to dotyczy twojego dzisiejszego stanu emocjonalnego!

2. Jesteś smutny
Wybrałeś tępy czterolistny, co oznacza, że ​​twoja podświadomość nie jest z czegoś zadowolona. Potrzebujesz ponownego uruchomienia: poświęć trochę czasu na odpoczynek.

3. Czy jesteś zdezorientowany lub zestresowany?
Najprawdopodobniej dzisiaj wszystko się rozlatuje, sprawy nie układają się tak, jak chciałeś, jesteś niespokojny. Herbata miętowa i szczera rozmowa z najlepszym przyjacielem pomogą Ci się uspokoić.

4. Jesteś spokojny
A może trochę zakochany. Czułość rozgrzewa się w Twojej podświadomości i te same motyle w żołądku rodzą się. Lato na ulicy - wiosna w sercu!

5. Jesteś pewny siebie
Wybrałeś kwiat z łodygą, co oznacza, że ​​stoisz pewnie na nogach i czujesz się pewnie. A ty jesteś samowystarczalny, to super!

6. Jesteś szczęśliwy
Wybrałeś najweselszy kwiatek, co oznacza, że ​​Twoja szklanka jest w połowie (przynajmniej) pełna! Staraj się zachować to pozytywne nastawienie: z uśmiechem na twarzy jesteś niezwyciężony.

7. Chcę morza, ale nie to wszystko
Dziś jesteś trochę infantylny i leniwy, chcesz leżeć na kanapie, jeść chipsy i oglądać swój ulubiony serial o miłości. A co może tak naprawdę pozwolić sobie na chwilę wyluzowania?

8. Jesteś gorący!
Może to dlatego, że właśnie dostałeś wiadomość z wypadku, a może pokłóciłeś się z przyjacielem… Ale twój stan emocjonalny to rodząca się pasja. W jakim kierunku skierujesz swoją energię - na miłość czy na agresję? Zdecydowanie polecamy pierwszą.

O tym się mówi: Minister spraw zagranicznych Rosji, Siergiej Ławrow zabrał głos na temat dzisiejszych wydarzeń. Polityk jest oburzony

Zerknij: Mało kto wiedział, że nie trzeba wyrzucać łodyżek czereśni. Co można zrobić z tych ogonków