Bliźnięta
Przedstawiciele tej konstelacji zodiaku latem 2022 roku poznają wiele nowych osób, z którymi będą się wspólnie bawić. Wśród obcych również odnajdą swoje przeznaczenie, które zmieni ich życie na lepsze. Astrologowie zauważają, że w twoim życiu pojawi się dokładnie osoba, z którą możesz zrealizować wszystkie swoje plany i zanurzyć się w świat prawdziwej miłości.

Waga
Ale tego lata Waga czeka na burzliwy romans z mężczyzną z przeszłości. Tak więc twój stary znajomy pojawi się ponownie w twoim życiu i będzie chciał odnowić związek. A jeśli początkowo możesz odmówić, to trochę później zrozumiesz, że ta konkretna osoba może stać się twoją bratnią duszą i stworzyć z tobą silny sojusz. Ogólnie rzecz biorąc, nie można odciąć się całkowicie.

Wodnik
Wodnik czeka na znajomość z osobą, która w przyszłości wpłynie na jego karierę. Stanie się Twoim patronem i pomoże Ci osiągnąć wyżyny zawodowe. Ponadto będziesz mógł łączyć zarówno życie zawodowe, jak i osobiste. Nie jest wykluczony romans biurowy.

O tym się mówi: Agnieszka Woźniak-Starak znowu przyłapana przez paparazzich. Jej spodnie stały się sensacją. O co poszło

Zerknij: Plejada gwiazd na koncercie Natalii Kukulskiej. Podczas wernisażu ONE pojawiły się takie sławy jak Grażyna Wolszczak, Joanna Racewicz czy Agata Rubik