Jak podaje portal "Super Express", w piątek 27 maja odbył się wyjątkowy koncert w trakcie którego największe gwiazdy disco polo podrywały rzeszowską publiczność do tańca i wspólnej zabawy. Na scenie pojwił się między innymi Marcin Miller z zespołu Boys, który świętował tego dnia swoje urodziny.

Najlepszy Koncert Świata

W piątek 27 maja w Rzeszowie miało miejsce wyjątkowe muzyczne wydarzenie. Najlepszy Koncert Świata 2022 VOX FM zapewnił zgromadzonej widowni świetną zabawę. Na scenie pojawiło się wiele gwiazd muzyki disco polo, w tym także zespół Boys z Marcinem Millerem na czele.

W dniu koncertu Marcin Miller obchodził swoje urodziny. Okazuje się, że o wyjątkowym święcie lidera Boys'ów nie zapomnieli ani fani, ani organizatorzy imprezy. Muzyk mógł liczyć nie tylko na głośne "Sto lat" odśpiewane przez tłum pod sceną, ale także na przygotowany przez fanów tort. Marcin Miller otrzymał również swoją karykaturę ze specjalnymi życzeniami.

Najlepszy koncert w Rzeszowie

Artyści występujący na scenie w trakcie Najlepszego Koncertu na Świecie zadbali o to, aby tłumnie przybyła publiczność dobrze się bawiła. Nikomu nie przeszkadzała nawet mało sprzyjająca aura. Co ważne, w koncercie mogli wziąć udział nie tylko Rzeszowanie, ale także osoby z całej Polski - wszystko dzięki temu, że wydarzenie było transmitowane online.

Reszowski koncert był drugim z sześciu zaplanowanych wydarzeń w ramach trasy koncertowej Radia VOX FM. Kolejne koncerty będą odbywać się w Radomiu (3.06), Gdyni (10.06), Olsztynie (17.06) oraz w Warszawie (24.06). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Co sądzicie o niespodziance przygotowanej dla Marcina Millera?

To też może cię zainteresować: Justyna Steczkowska wkrótce może zostać teściową. Powiedziała kilka zaskakujących słów o przyszłej synowej. Czego może się spodziewać dziewczyna syna

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wielu seniorów zastanawia się nad tym, czy istnieją szanse na stałe wypłaty czternastej emerytury. W tej sprawie wypowiedziała się minister finansów

O tym się mówi: Nikodem Rozbicki o planach na zbliżające się trzydzieste urodziny. Czy zaplanował jakąś dużą imprezę