Tom Cruise ma troje dzieci - dwójkę ze związku z Nicole Kidman, a jedno z małżeństwa z Katie Holmes. Z tą ostatnią aktor nie ma kontaktu już od dłuższego czasu. Zagraniczne media donoszą, że Cruise chce to zmienić. Dla córki jest gotów bardzo wiele poświęcić.

Tom Cruise jest gotowy na wszystko, żeby odzyskać córkę

"New Idea" donosi, że Tom Cruise chce odzyskać kontakt ze swoją najmłodszą pociechą, Suri. Związek Cruise'a i Holmes skończył się niespodziewanie w 2012 roku. Choć oficjalnie nigdy nie poznaliśmy przyczyn rozstania pary, dużo mówiło się o tym, że Holmes chciała ochronić córkę przed dorastaniem wśród scjentologów.

Prasa donosi, że Cruise nie utrzymał kontaktu ani z Holemes, ani z ich wspólną córką. Powodem tego miało być przekonanie, że należy odciąć wszystkich, którzy porzucili scjentologię. Ponoć aktor znany z roli w "Top Gun", chce zrobić wszystko, aby znów nawiązać relację z Suri. Aby było to możliwe, aktor musiałby jednak zrezygnować z przynależności do scjentologów.

Przyjaciel Toma Cruise'a stwierdził, że odcięcie się od scjentologów to coś, co z pewnością dobrze wpłynęłoby na aktora. Mógłby nie tylko znów być obecny w życiu swojej córki Suri, ale także dla twórców filmów, którzy nie ukrywają, że wciąż obawiają się negatywnego odbioru ze strony widowni, która nie akceptuje tej religii.

Wśród najbardziej znanych osób należących do kościoła scjentologicznego wymienić można oprócz Toma Cruise'a także: Michael Peña, Kristie Alley i Elizabeth Moss ("Opowieści podręcznej").

Myślicie, że Tom Cruise faktycznie zdecyduje się odejść ze wspólnoty scjentologicznej?

To też może cię zainteresować: Marcin Miller ma spore problemy zdrowotne. Wokalista zespoły Boys zdecydował się na ostateczny krok. Fani niepocieszeni i zaniepokojeni nagłą chorobą

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katarzyna Dowbor zabrała głos w sprawie wysokości swojej emerytury. Czy dziennikarka ma powody do narzekania

O tym się mówi: Sytuacja w Ukrainie jest bardzo trudna. Doradca prezydenta Ukrainy z ważnym apelem do Zachodu