Jak przypomina portal "Goniec", Dorota Wellman jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w Polsce. Od lat tworzy wyjątkowy duet z Marcinem Prokopem. Choć w pracy zawodowej charakteryzuje się otwartością, szczegóły swojego życia prywatnego zachowuje w dużej mierze tylko dla siebie. Niemniej jednak, zdarza jej się znaleźć uchylić rąbka tajemnicy. Tak było i teraz.

Dorota Wellman szczęśliwa żona i matka

Dorota Wellman od lat tworzy szczęśliwy związek z Krzysztofem Wellmanem. Para doczekała się narodzin syna Jakuba, który ma obecnie 28 lat. Staranie o bycie mamą, nie było w przypadku dziennikarki łatwe. Aby móc zajść w ciążę, musiała przyjmować duże dawki hormonów. Jak dodała, to jak wygląda dziś, zawdzięcza właśnie terapii hormonalnej.

Dorota Wellman / YouTube:  Magic of Y
Dorota Wellman / YouTube: Magic of Y
Dorota Wellman / YouTube: Magic of Y

"(...) niestety u mnie ta karuzela hormonalna trwa, ale mam to gdzieś, bo nieważne jest to, że jestem gruba, ale że mam mojego syna - króla mojego świata" - powiedziała Dorota Wellman w Dniu Matki.

Narodziny syna, okazały się dla dziennikarki punktem zwrotnym w życiu. Jak sama zaznaczyła, wcześniej żyła zdecydowanie bardziej egoistycznie, a jej egzystencja pozbawiona była większego sensu. Dopiero, kiedy na świecie pojawił się Kuba, Dorota Wellman zrozumiała, ze ma po co i dla kogo żyć.

Dorota Wellman/YouTube @Maciej Orłoś
Dorota Wellman/YouTube @Maciej Orłoś
Dorota Wellman/YouTube @Maciej Orłoś

Dziennikarka dodała, że zawsze z okazji Dnia Matki dostaje od swojego syna wyjątkowy bukiet kwiatów. Jednak nawet one nie są w stanie dorównać przytuleniu przez jej syna. Dodała, że to najwspanialsze chwile.

Spodziewaliście się, że zostanie mamą kosztowało Dorotę Wellman tak dużo?

To też może cię zainteresować: Miedwiediew ostro o kanclerzu Niemiec. Rosyjski wiceszef Rady Bezpieczeństwa nie przebierał w słowach o Olafie Scholzu. Czy znalazł na mapie nową unię

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czeka nas trudny pogodowo weekend. Musimy się przygotować na burze, deszcz i spadek temperatury. Wydano już pierwsze alerty

O tym się mówi: Sprzątanie nie musi być uciążliwym obowiązkiem. Proste sztuczki do wykorzystania przy czyszczeniu toalety