Władysław Balicki był uczestnikiem 2. edycji "Sanatorium miłości". Mężczyzna nie odnalazł w programie miłości, jakkolwiek dzięki swojemu uczestnictwu, poznał w sanatorium niejaką Marysię.

Mieszkają razem już sześć miesięcy, ale to nie wszystko. Niebawem odbyć się ma uroczystość zaślubin zakochanej pary seniorów.

Władysław niebawem ożeni się z piękną Marią

Podczas nagrań odcinków drugiego sezonu show, ani jedna kuracjuszka nie zwróciła na siebie zbytnio uwagi 72-latka, więc finalnie wyjechał z Ustronia bez towarzystwa.

W krótkim czasie po tym, jak na ekranach telewizorów widzowie obejrzeli pierwszy odcinek, media obiegła sensacyjna informacja, iż były kuracjusz spotyka się z tajemniczą partnerką.

Jak się okazuje, nawet zmiana statusu na Facebooku nie pomogła mężczyźnie w utrzymaniu tej relacji i związek z Wiesławą przeszedł do historii. Władysław jednak szybko otrzymał kolejną szansę na życie we dwoje, gdyż według "Super Expressu" otrzymał on przypadkowo wysłane zaproszenie do znajomych na platformie społecznościowej. Zdecydował się na wykonanie połączenia telefonicznego, aby sprawdzić osobę, która zaprasza go do znajomych.

- Poznaliśmy się dzięki mediom społecznościowym. Marysia przez przypadek wysłała mi zaproszenie do grona znajomych. Zadzwoniłem do niej, by zorientować się, z kim mam do czynienia - stwierdził w wywiadzie z mediami.

Ta rozmowa skłoniła tych dwoje do spotkania i poznania się bliżej. Niebawem ich serca zatrzepotały uczuciem i seniorzy zakochali się w sobie. Mieszkają ze sobą od sześciu miesięcy, a już w czerwcu zalegalizują swój związek.

O tym się mówi: Czeczeński szef Ramzan Kadyrov ostro do rządu polskiego. Grozi naszemu bezpieczeństwu. O co poszło

Zerknij: Niepokojące wieści o rosnących cenach masła i oleju potwierdzają się. Minister rolnictwa tłumaczy