Jak podaje portal "Pomponik", Ewa Krawczyk zakończyła jakiś czas temu czas żałoby po stracie męża. Teraz postanowiła poszukać radości w zakupach. Wdowa po Krzysztofie Krawczyku postanowiła kupić apartament nad morzem i nowy samochód. Jest luksusowo.

Ewa Krawczyk zaszalała

Wdowa po Krzysztofie Krawczyku zakończyła niedawno okres żałoby. Najwidoczniej doszła do wniosku, że czas na zmiany, bo nie tylko zarządziła generalny remont swojej willi w Grotnikach, ale także poszalała nieco z zakupami. Ewa Krawczyk zdecydowała się kupić apartament nad polskim morzem. Wybrała Międzyzdroje, gdzie za nowe lokum zapłaciła pół miliona złotych.

Ewa Krawczyk. Źródło: Youtube Arczi Membordini
Ewa Krawczyk. Źródło: Youtube Arczi Membordini
Ewa Krawczyk. Źródło: Youtube Arczi Membordini

"Postanowiła zlikwidować ukochany basen męża i w tym miejscu wybuduje fontannę. Zamówiła też sporo nowych roślin i chce wymienić meble ogrodowe" - zdradziła jedna z sąsiadek Ewy Krawczyk. Okazuje się, że na tym wdowa po Krawczyku nie poprzestała. Z doniesień "Życia na gorąco" wynika, że Ewa Krawczyk kupiła sobie nowy samochód.

Trzeba przyznać, że wybrała model przyciągający wzrok kolorem (postawiła na czerwień). Wdowa po Krzysztofie Krawczyku zdecydowała się kupić Lexusa N200, który wart jest niemal 120 tys. zł.

Media donoszą też o planach Ewy Krawczyk. Wdowa po artyście nie tylko chciałaby doprowadzić do powstania serialu poświęconego życiu jej męża, ale także wydać książkę. Ponoć pani Ewa zaczęła jeszcze mocniej dbać o siebie, aby dobrze prezentować się w czasie wyjść.

Krzysztof Krawczyk Junior i Ewa Krawczyk/YouTube @Wieści-24
Krzysztof Krawczyk Junior i Ewa Krawczyk/YouTube @Wieści-24
Krzysztof Krawczyk Junior i Ewa Krawczyk/YouTube @Wieści-24

To wszystko dzieje się w tym samym czasie, kiedy jedyny syn Krzysztofa Krawczyka już niebawem zostanie bez dachu nad głową.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Słowa prezydenta Andrzeja Dudy wywołały prawdziwą burzę w Niemczech. Politycy reagują na słowa głowy państwa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Siergiej Ławrow może słono zapłacić za swój demonstracyjny gest. Dyplomata został wezwany na dywanik do Putina. O co chodzi

O tym się mówi: Wiele wskazuje na to, że sytuacja materialna Maryli Rodowicz wcale nie jest taka zła. Ile faktycznie zarabia gwiazda