Jak przypomina portal "Interia", Marzena Kipiel-Sztuka największą rozpoznawalność zyskała dzięki roli Halinki Kiepskiej w serialu "Świat według Kiepskich". W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że jest pod stałą opieką lakarza specjalisty. Wszystko w związku z chorobą, z jaką aktorka zmaga się od lat. Co dokładnie dolega lubianej aktorce?

Marzena Kipiel-Sztuka nie miała łatwo

Marzena Kipiel-Sztuka wie, jak trudne bywa życie. Aktorka ma za sobą spory bagaż przykrych doświadczeń. Wystarczy tylko wspomnieć o tym, że już trzykrotnie mierzyła się ze stratą ukochanego mężczyzny. Aktorka nie ukrywa, że nie jest jej łatwo, choć stara się nie narzekać, bo jej zdaniem są ludzie, którzy mają gorzej.

Jednym z największych wyzwań, przed jakimi stoi Marzena Kipiel-Sztuka, jest samotność. Aktorka otwarcie przyznaje, że samotność mocno jej doskwiera. Brakuje jej tak prostych rzeczy, jak ktoś podający herbatę po trudniejszej nocy, kiedy czowiek nie czuje się zbyt dobrze. "Samotność bardzo boli" - przyznała w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Marzena Kipiel-Sztuka/ YouTube @ATM Grupa
Marzena Kipiel-Sztuka/ YouTube @ATM Grupa
Marzena Kipiel-Sztuka/ YouTube @ATM Grupa

Dodała, że od lat zmaga się z depresją, dlatego jest pod stałą opieką lekarza psychiatry, do którego dzwoni, gdy tylko czuje, że jest coraz gorzej. Dodała, że nie bierze leków przez cały czas, ale tylko wtedy, gdy jest to konieczne.

Proste marzenia

Marzena Kipiel-Sztuka przyznała, że nie wymaga już od życia cudów. Chciałaby tylko znów móc się cieszyć prostymi rzeczami, jak choćby regularne jedzenie i przesypianie nocy. Dodała, że kiedy człowiek nie je i śpi, jego organizm mocno to odczuwa. "Chciałabym przestać bać się ludzi" - wyznała aktorka.

Marzena Kipiel-Sztuka/screen Youtube @DAMI TV LEGNICA
Marzena Kipiel-Sztuka/screen Youtube @DAMI TV LEGNICA
Marzena Kipiel-Sztuka/screen Youtube @DAMI TV LEGNICA

Marzena Kipiel-Sztuka zdradziła, że w ostatnim czasie wykorzystuje sporo wolnego czasu na pisanie książki. Zaznazyła, że nie będzie to książka autobiograficzna, ale bardziej przemyślenia aktorki o życiu i o osobach, które spotkała na swojej drodze.

Jesteście ciekawi książki, którą pisze aktorka?

To też może cię zainteresować: Jarosław Kaczyński ma powody do zadowolenia. Udało mu się pokonać swojego największego rywala Donalda Tuska

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Joanna Koroniewska kusi fanów lateksowymi kozakami. Aktorka zapowiedziała tajemniczy projekt

O tym się mówi: Wiceszefowa resortu rodziny, pracy i polityki społecznej mówi o dodatkowym wsparciu dla seniorów. Czy są szanse na 15 emeryturę