Jak wyjaśnia serwis „Super Express”, Magda Gessler w ostatnim czasie musiała zmierzyć się z poważnymi zarzutami ze strony wielu internautów. Gospodyni „Kuchennych rewolucji” bardzo nieprzyjemnie przekonała się o tym, jak wielu ludzi dziś jest okrutnych i bezmyślnych.

Gwiazda musiała zmierzyć się z przykrymi docinkami o powiększanie ust i „majstrowanie” przy twarzy. Magda Gessler postanowiła odpowiedzieć na te mocno raniące komentarze, a powód jej zmienionego wyglądu okazał się być dramatyczny. To nie kwas hialuronowy w ustach, czy botoks w policzkach. Restauratorka mierzy się ze skutkami paraliżu!

Magda Gessler przeszła paraliż! Postanowiła odpowiedzieć na krzywdzące komentarze w sieci. Co się stało gwieździe?

Aktywność Magdy Gessler w Internecie od dawna wzbudza wielkie zainteresowanie, a często również i spore kontrowersje. Niemal każdy jej post na Instagramie oznacza lawinę komentarzy. Tak było i tym razem.

Powodem są mocno powiększone usta gwiazdy. Jedni zaczęli się o nią martwić, inni internauci zarzucili przesadne korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej. Prawda okazała się jednak bolesna. Magda Gessler odpowiedziała na zaczepki i wyjawiła, co faktycznie się stało. Niektórym komentującym musiało zrobić się wstyd.

Gwiazda najpierw odniosła się do nienawistników, którzy czują potrzebę komentowania w przykry sposób jej wyglądu. Wyjaśniła przy tym, co się jej stało.

- Usta są moje, przeszłam paraliż nerwu... wasze okrucieństwo boli. Ale skoro TE usta tak was ciekawią, intrygują... nakręcają! To będzie ich jeszcze więcej. Dla oswojenia i nauki tolerancji. Jestem cierpliwa. Poczekam na tych, którzy zostali w średniowieczu – napisała Magda Gessler, widocznie zniesmaczona zachowaniem niektórych internautów.

Jak informował portal "Życie News": BARBARA KURDEJ-SZATAN ZASKOCZYŁA GOŚCI PRZYJĘCIA KOMUNIJNEGO SWOJEJ UKOCHANEJ CÓRKI. AKTORKA ZORGANIZOWAŁA IMPREZĘ NA BOGATO. TORT ZROBIŁ WRAŻENIE

Przypomnij sobie: GŁÓWNY INSPEKTORAT SANITARNY ALARMUJE KONSUMENTÓW. POPULARNY PRODUKT MASOWO WYCOFYWANY ZE SKLEPÓW. WYKRYTO W NIM BARDZO SZKODLIWĄ DLA ZDROWIA BAKTERIĘ

Portal "Życie News" pisał również: MATEUSZ MORAWIECKI UŻYŁ PORAŻAJĄCYCH SŁÓW NA TEMAT WŁADIMIRA PUTINA. PREMIER UDZIELIŁ WYWIADU WŁOSKIEMU PISMU. TA WYPOWIEDŹ ODBIŁA SIĘ SZEROKIM ECHEM

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NOWE INFORMACJE O BARTŁOMIEJU MISIEWICZU. BYŁY RZECZNIK MON ZATRZYMANY POZA POLSKĄ! POLICJA ZŁAPAŁA GO W OSTATNIM MOMENCIE. NA JAW WYSZŁY SZCZEGÓŁY