Jak przypomina portal "Pomponik", jedyny syn Krzysztofa Krawczyka mierzy się z licznymi przeciwnościami. Krzysztof Junior cierpi na epilepsję, która jest następstwem wypadku samochodowego, w jakim brał udział wspólnie ze swoim słynnym ojcem. Choroba jest dla niego sporym utrudnieniem, choć stara się żyć w miarę normalnie. Niestety los ciągle rzuca mu kłody pod nogo. Poznajcie szczegóły!

Krzysztof Krawczyk Junior w trudnej sytuacji

Krzysztof Krawczyk Junior nie ma w życiu łatwo. Choroba na jaką cierpi mocno daje mu się we znaki. Do tego nie został uwzględniony w testamencie ojca i musi walczyć o należne mu pieniądze przed sądem. Jasnym punktem w jego życiu, jest jego ukochana Kasia, która stara się być dla Juniora wsparciem.

Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Polsat
Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Polsat
Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Polsat

W szczerej rozmowie z "Twoim imperium" Kasia przyznała, że życie z chorobą Krzysztofa Krawczyka Juniora wiążę się z wieloma ograniczeniami. Trzeba pamiętać o przyjmowaniu leków o odpowiednich porach i dbać o najdrobniejsze szczegóły, które przekładają się bezpośrednio na samopoczucie Juniora.

Musi pamiętać o odpowiedniej ilości snu, właściwym odżywianiu, nawadnianiu organizmu. Równie ważne jest zapewnienie mu poczucia bezpieczeństwa i spokoju, z czym bywa trudno. Junior stresuje się zarówno trwającą batalią sondową, jak i brakiem własnych czterech ścian, gdzie mógłby żyć. Nie bez znaczenia jest również hejt, z jakim syn piosenkarza się spotyka m.in. w mediach społecznościowych.

Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube:  Uwaga! TVN
Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube: Uwaga! TVN
Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube: Uwaga! TVN

"Tak go to obciąża, że nawet regularnie biorąc leki, miewa ataki padaczki. Czasami tak silne, że trzeba wzywać pogotowie" - wskazała partnerka Krzysztofa Krawczyka Juniora.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Rzaecznik ministerstwa zdrowia zabrał głos w sprawie małpiej ospy. Czy Polacy mają powody do obaw

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Książę William nie zamierza tak łatwo odpuścić Harry'emu. Czy jest jeszcze szansa, żeby bracia się ze sobą dogadali

O tym się mówi: Mateusz Morawiecki użył porażających słów na temat Władimira Putina. Premier udzielił wywiadu włoskiemu pismu. Ta wypowiedź odbiła się szerokim echem