Nie da się ukryć, że Izabela janachowska staje się coraz bardziej rozpoznawalna. Od dłuższego czasu prowadzi swój kanał na YoUTube o tematyce ślubnej, a od kilku miesięcy jest jedną z największych gwiazd stacji Polsat.

Za to Agnieszka Hyży, która w show-biznesie pracuje od ponad 15 lat zdecydowała się ustąpić koleżance pola. W niedawnym wywiadzie opowiedziała o tym, ile faktów jest w plotkach o jej rywalizacji z Janachowską. Do niedawna to Hyży realizowała się zawodowo jako ślubny ekspert, ale postanowiła ustąpić pola Izabeli Janachowskiej. Tancerka miała jej zaimponować tym, jak rozwija biznes w tej branży.

Agnieszka Hyży o Izabeli Janachowskiej. Dziennikarka opowiedziała o kulisach ich relacji. Dlaczego odmówiła wywiadu na kanale YouTube byłej tancerki?

Hyży przyznała, że przez długi czas bardzo mocno doszukiwano się miedzy nią a Janachowską rywalizacji i konkurowania o uwagę widzów, lecz dziennikarka przyznała, że podziwia koleżankę za wiele rzeczy, w tym za to jak doskonale i prężnie rozwinęła swój ślubny biznes. Przyznała, że miała doskonały pomysł, spore środki na realizację i w ten sposób udało się jej wybić bardzo mocno medialnie.

Okazuje się, że Izabela Janachowska zaprosiła Agnieszkę Hyży wraz z mężem na kanapę swojego programu emitowanego na kanale YouTube, ale dziennikarka się nie zgodziła. Dlaczego?

- My jesteśmy bardzo oszczędni w udzielaniu się, jeżeli chodzi o udzielanie się w naszych prywatnych prawach. Dużo bardziej lubimy chwalić się czy opowiadać o naszych zawodowych zobowiązaniach – stwierdziła w rozmowie z Jastrząb Post, przyznając, ze może kiedyś dojdzie do tej rozmowy, ale nie czuje się najlepsza w takich tematach.

Jak informował portal "Życie News": DOM KATARZYNY DOWBOR ROBI WRAŻENIE! DZIENNIKARKA URZĄDZIŁA SWÓJ MAŁY RAJ NA ZIEMI POD WARSZAWĄ. GWIAZDA MA DOSKONAŁY GUST, A DETALE ZACHWYCAJĄ

Przypomnij sobie: PORUSZAJĄCE KULISY KONFLIKTU NA UKRAINIE. WYSZŁO NA JAW, ŻE ROSJANIE WYSYŁAJĄ NA FRONT ŻOŁNIERZY, KTÓRZY KOMPLETNIE SIĘ NIE NADAJĄ. DLACZEGO TO ROBIĄ

Portal "Życie News" pisał również: NA JAW WYCHODZĄ KOLEJNE KULISY ROZWODU KATARZYNY CICHOPEK I MARCINA HAKIELA. PARA MA DOKONAĆ NIETYPOWYCH USTALEŃ. CO BĘDZIE Z ALIMENTAMI NA DZIECI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DO MEDIÓW TRAFIŁ AKT OSKARŻENIA WOBEC CEZAREGO K. BYŁY MENADŻER ROBERTA LEWANDOWSKIEGO ODPOWIE PRZED SĄDEM. CIĄŻĄ NA NIM NAPRAWDĘ POWAŻNE ZARZUTY