Kogo można nazwać prawdziwym szczęściarzem w bogactwie, miłości i związkach: prognoza astrologiczna.

Wcześniej mówiliśmy już, kto osiągnie sukces finansowy, dobrobyt i bogactwo w 2022 roku. Ale prawdziwe szczęście kryje się nie tylko w pieniądzach. Kogo można nazwać szczęśliwcem i faworytem fortuny, kto będzie mógł skorzystać ze wszystkich benefitów jeszcze w tym roku? Dowiedz się w naszej prognozie.

Baran (21 marca - 20 kwietnia)


Baran w 2022 roku ma wszelkie szanse stać się bogatym, kochanym, zakochanym, harmonijnym, z ciekawym biznesem i doskonałym zdrowiem. Czego jeszcze potrzebujesz do pełnego szczęścia! Nie będziesz się nudzić, niczego nie potrzebujesz i nie stoisz w miejscu, zawsze znajdujesz ciekawą działalność, dążysz do sukcesu i go osiągasz, nawet jeśli nie od razu.


Strzelec (24 listopada - 22 grudnia)

Strzelcy w 2022 roku często czują się, jakby byli na huśtawce. Gwałtowny wzrost po upadkach i burzliwe pojednania po nie mniej żywych kłótniach. Ale taki kontrast tylko wzmocni smak zwycięstwa i prawdziwego szczęścia. Nawiasem mówiąc, będziesz miał możliwość wyboru w kwestiach zarobków, kariery i najbardziej zmysłowej sfery miłości i związków.


Koziorożec (23 grudnia - 20 stycznia)


W 2022 roku interesy Koziorożców zostaną całkowicie i bardzo skutecznie skierowane na sferę materialną i wzbogacenie. Mimo to mają dość zapału do miłosnych przygód i sfery zmysłowej. Z partnerem relacje będą się układać w kierunku wzajemnego zrozumienia i szacunku dla siebie. Ładne prezenty odegrają w tym znaczącą rolę.

O tym się mówi: Ksieżna Kate postanowiła chronić królową. Ona i książę William rozważają podjęcie poważnego kroku

Zerknij tutaj: Kolejne przykre wiadomości płyną z Ukrainy. Mama 4-letniego Saszy odkryła, co stało się z jej synkiem