Jak przypomina portal "Pudelek", 49-letnia Katarzyna Sokołowska niedawno podzieliła się radosną nowiną, że spodziewa się dziecka. Oczekiwanie na potomka, postanowiła umilić sobie specjalną sesją ciążową, która pozwoli jej zachować te wspomnienia na dłużej. Na sesję wybrała jedną z sopockich plaż. Poznajcie szczegóły.

Katarzyna Sokołowska promienieje w ciąży

Katarzyna Sokołowska w połowie kwietnia podzieliła się w mediach społecznościowych radosną nowiną, że na świecie powita swoje pierwsze dziecko. Ciąża 49-latki budzi sporo emocji, tym bardziej, że będzie to pierwsze dziecko reżyserki pokazów mody. Jak sama określiła swój stan, jest to "cud".

W trakcie wizyty w programie "Dzień dobry TVN" przyznała, że czuje się dobrze przygotowana do nowej roli, jaką postawi przed nią życie. "Mam wrażenie, że matkuję już od dawna, więc ja do tej roli czuję się naprawdę dobrze przygotowana, aczkolwiek zdarzył się cud" - powiedziała, zapytana o swój błogosławiony stan.

Sokołowska nie ukrywa, że bycie w ciąży nie jest dla niej specjalnie dokuczliwe, dlatego będzie chciała jak najdłużej pozostać aktywna zawodowo. Jednocześnie zapewniła, że ma świadomość, że w tym momencie musi zabać o siebie bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej.

Radość i szczęście z powodu ciąży można było zobaczyć u Katarzyny Sokołowskiej w trakcie specjalnej sesji ciążowej, która zorganizowana została na jednej z sopockich plaż. W czasie zdjęć Sokołowska kilkukrotnie zmieniała stylizację, z dumą prezentując swoje ciążowe krągłości. Zdjęcia z kulis sesji możecie zobaczyć tutaj.

Jak podoba się wa pomysł Katarzyny Sokołowskiej na sesję?

To też może cię zainteresować: Johnny Depp i jego prawniczka bardzo się polubili. Czy plotki o ich romansie się potwierdzą

Zobac,z o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niezwykle szczere słowa Niny Terentiew o Michale Wiśniewskim. Dyrektor programowa Polsatu postanowiła wyjawić prawdę o piosenkarzu. Co powiedziała

O tym się mówi: Nadchodzący weekend przyniesie nam spore zmiany w pogodzie. Jaką aurę szykują dla nas nadchodzące dni