W sieci pojawiły się pogłoski o romansie prawniczki Camilli Vasquez i Johnny'ego Deppa. Adwokat reprezentuje aktora w sprawie o zniesławienie przeciwko Amber Heard. Fani publikują filmy z sali sądowej, w których para wymienia spojrzenia, trzyma się za ręce i rozmawia zbyt intymnie.

Czy aktora i panią mecenas łączy coś więcej?

Internet aż huczy od plotek i domysłów, gdyż wprawne oko fanów Johny'ego Deppa wszystko wypatrzy - spojrzenia, gesty i bliskość...

Reporterzy zapytali prawnika Deppa, czy mają romans. Vasquez uniknęła odpowiedzi na pytanie reportera dotyczące jej związku z Deppem. Roześmiała się, odrzuciła włosy na bok i pomachała tłumowi fanów, donoszą zagraniczne media.

Media społecznościowe jednak, że nie mogą ubiegać się o plotkowanie, Johnny Depp spotyka się ze swoją bystrą prawniczką Camille Vasque, a także osoba z bliskiego zdania głosowego, że to wszystko jest wymysłem strony wyobraźni.

Być może w najbliższym czasie dowiemy się czegoś więcej na temat relacji tych dwojga, chociaż wiedząc o plotkach i wnikliwych analizach materiałów filmowych, mogą zrobić się ostrożniejsi w okazywaniu sobie ewentualnych głębszych uczuć.

O tym się mówi: Rosyjski żołnierz oskarżony o zbrodnię wojenną przyznał się do zarzucanego mu czynu. Staną przed sądem w Kijowie

Zerknij: Wystarczy jedna tabletka, a drzewo pieniędzy będzie stale kwitnąć. Bądź dobrze prosperujący