Astrologowie powiedzieli, którzy przedstawiciele których trzech znaków zodiaku są najbardziej podatni na niewierność. Dziewczyny, które zdecydują się związać z nimi swój los, często będą musiały cierpieć z powodu zazdrości.

Bliźnięta


Mężczyźni urodzeni pod znakiem Bliźniąt słyną z kapryśnej i impulsywnej natury. Zamiast podążać za głosem rozsądku, często podążają za ulotnymi uczuciami i emocjami.

Jeśli spotkają na przyjęciu piękną nieznajomą, z przyjemnością będą z nią flirtować – obecność stałego partnera w żaden sposób nie zawstydzi Bliźniąt.

Ponadto tubylcy tego znaku uwielbiają zwracać uwagę na swoją osobę. Jeśli wybrana osoba nie może dać im tyle podziwu, troski i czułości, ile chcą (a wymagania Bliźniąt są zwykle dość wysokie), będą szukać wszystkich powyższych na boku.

Baran


Przedstawiciele znaku ognia to prawdziwi poszukiwacze przygód, którzy na co dzień poszukują przygód i rozrywki. Są skłonni do spontanicznych działań i decyzji, aby się nie nudzić, nieustannie potrzebują świeżych emocji, adrenaliny i pasji.

Z tego powodu Baran nie pozostaje długo w związkach miłosnych - gdy tylko stępi uczucie nowości, pędzą do ucieczki od nudnego partnera.

Jest całkiem możliwe, że pewnego dnia przedstawiciel tego znaku zdobędzie stałą dziewczynę, ale od czasu do czasu pójdzie w lewo, aby ugasić pragnienie świeżych wrażeń. Jednocześnie jest mało prawdopodobne, aby sam Baran uważał się za zdrajcę i cierpiał z powodu wyrzutów sumienia.

Wodnik


Faceci urodzeni pod znakiem Wodnika są tak samo kochający wolność jak Bliźnięta. Nic dziwnego, że mają ten sam element powietrza. Tubylcy tego znaku boleśnie dostrzegają wszelkie ingerencje w ich przestrzeń osobistą - są rzeczy, którymi nie chcą się dzielić nawet z kobietą, którą kochają.

Więzy rodzinne dla Wodnika są jak duży ciężar, więc starają się uniknąć statusu legalnego małżonka.

Ciekawe, że najczęściej przedstawiciele znaku powietrza zmieniają się wirtualnie - bawią się w aplikacjach randkowych, wymieniają niejednoznaczne wiadomości z tymi pierwszymi lub lubią piękności w sieciach społecznościowych. Jednak niewierność emocjonalna może zniszczyć relacje w takim samym stopniu, jak niewierność fizyczna.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Najnowszy sondaż wyborczy jest bardzo pocieszający dla PiS. Jarosław Kaczyński ma powody do zadowolenia. Konfederacja może się obawiać o przyszłość

Jak informował portal „życie.news”: Potężne zmiany dla seniorów już od czerwca. ZUS może zawiesić świadczenie dużej części emerytów i rencistów. Eksperci mówią, jak się przed tym chronić

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Piotr Żyła i Marcelina Ziętek cieszą się miłością i pokazują wspólne zdjęcia po długiej przerwie. Mają powody do radości. To koniec plotek o rozstaniu

Sprawdź również ten artykuł: Agnieszka Włodarczyk kwitnie w roli mamy! Aktorka postanowiła pokazać, jak karmi ukochanego synka. Trzeba przyznać, że Milan rośnie jak na drożdżach