Baran

Babcia-Baran przeżywa bardzo trudne chwile. Lubi kontrolować wszystko i wszystkich, ciągle ładuje wnuki czymś, co jej zdaniem pożyteczne i wymaga rezultatu. Jednocześnie jest niezwykle drażliwa i może dać szlaban, jeśli wnuczka zdecyduje się pokłócić z babcią. Ale to Baran często rozpieszcza wnuki drogimi prezentami.

Byk

Babcia-Byk to kochana, która z łatwością może przejąć część wychowania swoich wnuków. Ale to nie wszystko! Ma własne życie. Zawsze będzie karmiła i poiła swoich spadkobierców, a w końcu dawała pieniądze w tajemnicy przed matką. Czasami taka babcia wpada we wściekłość i naciska z autorytetu, ale nie na długo.

Bliźnięta

Babcia Bliźniąt jest kobietą kochającą wolność i komunikuje się z wnukami, gdy jest w nastroju. Potem żartuje, śmieje się, opowiada historie, pomaga w lekcjach. A potem przychodzi czas, kiedy ona w ogóle nie zależy od ciebie. Gdy przyjdziesz bez zapowiedzi, nie otworzy ci nawet drzwi.

Rak

Rak to klasyczne babcie: stół ugina się od ciast, naleśników, wszelkich smakołyków, jakich sobie życzą jej wnuki. Jest tak opiekuńcza wobec nich, że czasami robi się duszno. Musimy zatrzymać taką babcię i powiedzieć: „Wszystko będzie dobrze!”

Lew

Lwy uwielbiają wnuki odnoszące sukcesy. W dzieciństwie obserwują, jak ich wnuki rozwijają się intelektualnie i fizycznie, powinny już osiągać wyniki i być najlepsi. Dlatego Lwy zawsze mają faworyta, który przewyższył wszystkich. Jemu oddane są wszystkie prezenty i uwaga. Reszta to tylko wnuki, ale babcia Lwa też je kocha.

Panna

Babcia-Panna jest darem niebios dla młodych rodziców. Spokojnie przebywa z wnukami, ma wszystko pod kontrolą, zgodnie z zasadami. Twoje dziecko nigdy nie spadnie z nią z huśtawki i nigdy nie zje piasku. Będzie karmione na czas, kładzione do łóżka, wyleczone, czysto ubrane, lekcje zaliczone, a dziecko, czy tego chce, czy nie, stanie się doskonałym uczniem.

Waga

Babcia-Waga nie lubi naciskać na wnuki, są dla niej radością. Najważniejszą rzeczą, której stara się uczyć, jest bycie dobrymi, życzliwymi ludźmi. Wyraźnie pokazuje, jak wyjść z konfliktów z godnością i uzyskać wszystko bez napadów złości. Waga chce, aby ich wnuki były oczytane, obeznane ze sztuką i posiadały dobry gust.

Skorpion

Skorpiony to dziwne babcie, nie jak wszyscy inni. Bardzo surowe, wymagające, podejrzewające wnuki o wykroczenia i psikusy. Dzieje się tak, ponieważ babcie Skorpiony chcą chronić swoje wnuki przed błędami, ale często wygląda to jak kara. Jeśli chodzi o nagrody, takie babcie dają upominki niezwykle przydatne dla umysłu.

Strzelec

Strzelec mało troszczy się o małe wnuki, zaczynają się nimi interesować w okresie dojrzewania. Z nimi można wybrać się na piesze wędrówki, wybrać się nad morze, polecieć balonem. Strzelec nie "zasubskrybuje" pieluch i smarków, życie jest zbyt krótkie i zamierzają je spędzić jasno do ostatniego tchu.

Koziorożec

Koziorożce są poważnymi, praktycznymi babciami i starają się zaszczepić swoim wnukom przede wszystkim odpowiedzialność za swoje czyny. Świetnie sobie radzą z zadaniami wychowawczymi i szkolnymi swoich wnuków. Dla Koziorożców wszystko jest proste: zrobiłeś to dobrze - zdobądź pochwałę, zrobiłeś to źle - zostaniesz skarcony. Nie jest łatwo rozdzielić je na sentymenty.

Wodnik

Babcie-Wodniki uwielbiają ujawniać swoim wnukom różnorodność świata i kategorycznie sprzeciwiają się wpływaniu na ich charakter i przeznaczenie. Są pewne, że każdy przeżyje potrzebne doświadczenie. Ale w trudnej sytuacji poczują, że coś jest nie tak, na pewno ubezpieczą, zrozumieją i ochronią przed wszystkim.

Ryba

Babcie Ryby są bardzo wrażliwe i subtelne z natury. Kochają swoje wnuki na swój sposób – potrzebują bezwarunkowej uwagi, a jeśli nagle coś pójdzie nie tak – zniewaga zostanie wypowiedziana. Dlatego łatwiej jest porozmawiać z Rybami przez kilka godzin, niż tygodniami odpokutować za swoje grzechy.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Najnowszy sondaż wyborczy jest bardzo pocieszający dla PiS. Jarosław Kaczyński ma powody do zadowolenia. Konfederacja może się obawiać o przyszłość

Jak informował portal „życie.news”: Potężne zmiany dla seniorów już od czerwca. ZUS może zawiesić świadczenie dużej części emerytów i rencistów. Eksperci mówią, jak się przed tym chronić

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Piotr Żyła i Marcelina Ziętek cieszą się miłością i pokazują wspólne zdjęcia po długiej przerwie. Mają powody do radości. To koniec plotek o rozstaniu

Sprawdź również ten artykuł: Agnieszka Włodarczyk kwitnie w roli mamy! Aktorka postanowiła pokazać, jak karmi ukochanego synka. Trzeba przyznać, że Milan rośnie jak na drożdżach