Jak przypomina portal "Viva", Renata Przemyk jest jedną z najbardziej tajemniczych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Stara się zachowywać jak najwięcej ze swojego prywatnego życia dla siebie. Niewiele osób wiedziało, że artystka zdecydowała się adoptować ośmiotygodniową wówczas dziewczynkę. Artystka w poruszających słowach opowiedziała o swoim macierzyństwie i relacjach z córką. Poznajcie tę niezwykłą historię!

Renata Przemyk adoptowała dziecko

Renata Przemyk nie może narzekać na brak powodzenia zarówno w życiu zawodowym, jak i rodzinnym. Artystka jest dumną mamą Klary. Jak sama przyznaje macierzyństwa mogła doświadczyć dzięki adopcji.

"Czasem mama rodzi dziecko a czasem musi je znaleźć, bo gdzieś po prostu chwilowo się zagubiło i tu najistotniejsza jest więź, miłość, czułość…” - powiedziała artystka, która adoptowała dziecko w wieku 36 lat. Przyznała, że na jej drodze nie pojawił się mężczyzna, który mógłby stać się dopełnieniem jej samej.

Wtedy zrozumiała, że kompletność w życiu może jej przynieść bycie mamą. Dodała, że nie chodziło o egoistyczne pragnienie wypełnienia pustki poprzez posiadanie dziecka, ale możliwość dania dziecku miłości i wszystkiego, czego potrzebowała.

Najpiękniejszy dzień w życiu

Renata Przemyk przyznała w wywiadzie dla "Vivy", że wprost oszalała ze szczęścia, kiedy po raz pierwszy wzięła na ręce Klarę - jej dziecko. Dodała, że nigdy nie ukrywała przed swoją pociechą faktu, że została adoptowana. Zapyatana o to, w jaki sposób przekazała Klarze tą wiadomość, przyznała, że bardzo prosto.

Powiedziała jej, że "są dzieci z brzuszka i są dzieci z serduszka, są takie aniołki, które zsyła Pan Bóg. Każdy matka i dziecko są sobie przeznaczone tylko nie zawsze od razu się znajdują". Przemyk przyznała, że zostanie mamą zmieniło jej życie. Odkryła w sobie pokłady cierpliwości i zaczęła czerpać radość z prostych rzeczy, jak wspólne zjedzenie śniadania, czy przeczytanie książki.

Co sądzicie o wyznaniu artystki?

To też może cię zainteresować: Początek znajomości Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki nie zwiastował wielkiej miłości. Jak narodziło się między nimi uczucie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Piotr Żyła i Marcelina Ziętek cieszą się miłością i pokazują wspólne zdjęcia po długiej przerwie. Mają powody do radości. To koniec plotek o rozstaniu

O tym się mówi: Trudna sytuacja Britney Spears. Wokalistka poinformowała o niesamowitej stracie. Fani gwiazdy wysyłają jej mnóstwo serdeczności i wyrazów współczucia