Wiele osób może być zaskoczonych, ile trzeba będzie wydać, jeśli mamy zamiar wyposażyć się w tort komunijny w należącym do Magdy Gessler lokalu „Słodki, słony”. Gwiazda TVN od lat jest jedną z najbardziej znanych restauratorek, a jej lokale prosperują z dużym sukcesem.

Magda Gessler założyła kultową dziś cukiernię „Słodki, słony” wraz z córką Larą Gessler, która również doskonale radzi sobie w branży gastronomicznej – pisze książki, gotuje i przedstawia kuchnię od niespotykanej strony.

Ile kosztują torty komunijne u Magdy Gessler? Ceny tego okolicznościowego przysmaku mogą przywrócić o zawrót głowy. Ceny zwalają z nóg!

Maj to czas Pierwszej Komunii i jak nietrudno się domyślić rodzice dzieci przystępujących do tego sakramentu robią wszystko, aby zaspokoić pragnienia nie tylko swoich pociech, ale również gości przyjęcia komunijnego. Czy organizujemy imprezę we własnym domu czy tez w lokalu jednym z kluczowych jej elementów jest komunijny tort.

Średnia cena w cukierniach za ważący 2,5 kg lub 3 kg tort to około 200 złotych i taki przysmak wystarczy na przyjęcie dla mniej więcej 20 osób. Jednak ile trzeba zapłacić za tort komunijny, jeśli zamierzamy się w niego zaopatrzyć w lokalu Magdy Gessler?

W „Słodkim, słonym” można kupić torty komunijne w wielu smakach, w tym m.in. omascarpone, owocowy czy kajmakowy. Okazuje się jednak, że torty są sprzedawane na porcje, a nie jako całość. Cena jednego kawałka opiewa na kwotę od 35 do 42 złotych, więc licząc, że zaprosimy około 20 osób to wówczas za cały wypiek musimy zapłacić przynajmniej 700 złotych! W przypadku przybrania świeżymi kwitami cena rośnie – to 200 złotych.

Wychodzi zatem na to, że w lokalu Magdy Gessler trzeba zostawić około tysiąca złotych. Nie każdego stać na taki rarytas.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ MNIEJ PIENIĘDZY W PORTFELACH POLAKÓW. EKSPERCI ALARMUJĄ O TYM, ŻE DZIŚ WZROST CEN JEST SZYBSZY OD INFLACJI. LATEM PRZEŻYJEMY NAJWIĘKSZE PODWYŻKI

Przypomnij sobie: NOWY POMYSŁ NA ŻYCIE JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO. WIELE OSÓB MOŻE BYĆ ZASKOCZONYCH PLANAMI SZEFA PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI. TEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Portal "Życie News" pisał również: NAJNOWSZY PROJEKT RZĄDU WYWOŁUJE MIESZANE REAKCJE POLAKÓW. CHODZI O EMERYTURY OBYWATELI. PARTIA RZĄDZĄCA MA ZAMIAR PRZEŚWIETLIĆ KONTA MILIONÓW OSÓB

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZASKAKUJĄCE SŁOWA EWY DRZYZGI O WSPÓŁPRACY Z AGNIESZKĄ WOŹNIAK-STARAK. DZIENNIKARKA NIE UKRYWA, ŻE NIE ZAWSZE JEST RÓŻOWO. CZY ZDECYDOWANIE SIĘ RÓŻNIĄ