Bliźnięta


Przez cały miesiąc będziesz dosłownie atakowany problemami w najbardziej nieoczekiwanych momentach. Astrologowie radzą ci pozyskać wsparcie bliskich, aby nie zwariować od wszystkiego, co się dzieje i znaleźć wyjście. Samemu trudno będzie poradzić sobie ze wszystkimi problemami. Większość problemów czeka na Ciebie w pracy. Możliwa jest utrata pieniędzy, kłótnie z kierownictwem, a nawet zwolnienie.

Wodnik


W maju Wodnik może popaść w głęboką depresję. Mogą Cię nawiedzić smutne myśli, że nic nie możesz zrobić, że przez te wszystkie lata życia nic nie zrobiłeś, niczego nie osiągnąłeś i nie wiesz, co dalej robić. Takie myśli przytłoczą twój stan emocjonalny. Na tym tle możliwe są konflikty z krewnymi.

Skorpion

Żartobliwe i uparte Skorpiony w maju mogą stracić absolutnie wszystko, co było im bliskie. Ludzie wokół są już dość zmęczeni znoszeniem twojej złożonej natury i dlatego nie będą już tego znosić. Powinieneś popracować nad sobą i nauczyć się słuchać innych, aby nie zostać przez wiele lat samemu.

O tym się mówi: Kuba Wojewódzki ma stanąć przed sądem za czyny sprzed roku. Czy celebryta odpowie za spowodowanie niebezpieczeństwa

Zerknij: Księżna Kate wystosowała ofertę pracy. Żona księcia Williama poszukuje nowej asystentki. Kandydatka musi spełniać zaskakujący warunek. O co chodzi