Bardzo trudno jest zbudować z nimi poważny związek.

Panna


Panny uwielbiają mieć kontrolę. Ważne jest dla nich, aby partner spełniał ich wymagania i oczekiwania. Najlepiej, jeśli żyjesz według ich zasad. Z drugiej strony życie z Panną będzie spokojne. Zawsze wiedzą, czego chcą i jak to osiągnąć. Są dość delikatni i uważni. Wiedzą, jak wspierać i wyrażać współczucie. Co więcej, są to ludzie, którzy staną się Twoim prawdziwym przyjacielem.

Skorpion


Skorpiony są szalenie zazdrosne. Po prostu podaj im powód, a boleśnie „ugryzą” cię swoimi podejrzeniami i wyrzutami. Dzieje się tak w przypadku, gdy nie będziesz mógł zrobić kroku bez ich zgody i aprobaty. Czasami mogą zmienić się w domowych tyranów, po prostu dręcząc cię swoją zazdrością. Przy tak nieufnym znaku zodiaku bardzo trudno jest budować harmonijne relacje.

Strzelec


Strzelcy kochają wolność, a jeśli im jej nie dasz, zaczną przed tobą uciekać. To także zdrajcy, którzy bez wyrzutów sumienia mogą „wyposażyć was w rogi”. Trudno pogodzić się z takim zachowaniem Strzelca. Co więcej, przedstawiciele tej konstelacji zodiaku chcą otrzymać wszystko od razu.

O tym się mówi: Kuba Wojewódzki ma stanąć przed sądem za czyny sprzed roku. Czy celebryta odpowie za spowodowanie niebezpieczeństwa

Zerknij: Księżna Kate wystosowała ofertę pracy. Żona księcia Williama poszukuje nowej asystentki. Kandydatka musi spełniać zaskakujący warunek. O co chodzi