Jak podaje portal "Tele show", Kamila z programu "Rolik szuka żona" otworzyła sezon ślubny w wyjątkowej stylizacji, która zachwyciała jej sympatyków. Zdjęciem pochwaliła się w mediach społecznościowych. Zdradziła przy okazji, gdzie zdobyła wyjątkowy strój. Dla wielu może to być spore zaskoczenie.

Kamila z programu "Rolnik szuka żony"

Kamila była jedną z rolniczek, która w programie TVP szukała miłości i kogoś, z kim mogłaby iść przez życie. Udało jej się za to zdobyć rozpoznawalność i spore grony sympatyków, którzy śledzą jej profile w mediach społecznościowych.

Każde zdjęcie rolniczki spotyka się z zachwytami nad jej urodą, a także stylizacjami. Kamila nigdy nie ukrywała, że lubi modę i chętnie wydaje pieniądze na nowe ciuszki. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem weselnej kreacji, jaką zainicjowała sezon ślubny.

Na wesele Kamila z programu "Rolnik szuka żony" założyła koronkowy komplet składający się z bluzki i spódnicy, w przepięknym odcieniu czerwieni. Do tego dobrała sandałki w cielistym odcieniu. Pochwaliła się także, że jej strój został uszyty na zamówienie przez krawcową i to kilka lat temu.

Okazuje się, że Kamila często decyduje się, na skorzystanie z usług krawcowej, przy tworzeniu weselnych stylizacji. Dzięki temu może mieć pewność, że nikt na przyjęciu nie pojawi się w takim samym stroju.

Pod postem zaroiło się od komentarzy z wyrazami zachwytu. "Wow Mega" - napisał jede z internautów. Ktoś inny zapytał z ciekawością, kiedy Kamila założy białą suknię? Na razie odpowiedź na to pytanie nie padła.

A jak wam podoba się weselna stylizacja Kamili?

To też może cię zainteresować: Już wkrótce Polacy mogą zyskać nowe święto narodowe. Nowy plan prezydenta Andrzeja Dudy. Chciałby uhonorować ważną grupę powstańców. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Istotny na Kremlu rosyjski polityk postanowił wyjawić prawdziwy cel inwazji wojsk rosyjskich na Ukrainę. W wypowiedzi pojawiła się granica z Polską

O tym się mówi: Ołena Zełenska zamieściła poruszający wpis. "Jak dobrze słyszeć głosy przyjaciół"