Jak podaje portal "Super Express", Justyna Żyła musi zmierzyć się z poważnym problemem, o czym poinformowała swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Po wspaniałej majówce spędzonej z nowym ukochanym, musiała wrócić do szarej rzeczywistości i zmierzyć z chorobą w rodzinie. Poznajcie szczegóły.

W domu Justyny Żyły nie jest łatwo

Sytuacja w domu Justyny Żyły nie jest w ostatnim czasie łatwa. Po cudownej majówce z nowym ukochanym, była żona Piotra Żyły wróciła do szarej rzeczywistości i musiała się zmierzyć z chorobą wśród domowników. Jak przyznała sama celebrytka, to, co wydarzyło się w jej domu, to istny chorobowy armagedon. Żyła musiała działać stanowczo.

Justyna Żyła przyznała, że choć ona sama czuje się dobrze, to jej bliscy zmagają się z chorobami sezonowymi. Aby pomóc swoim najbliższym, Justyna Żyła postanowiła sięgnąć po sprawdzone sposoby naszych babć i przygotować dla chorych krupnik.

"U nas dziś na obiad wpadł krupnik z dużą ilością warzyw, gdzie przeważał czosnek. Mamy istny armagedon chorobowy" - napisała w mediach społecznościowych była żona Piotra Żyły.

Justyna Żyła znów zakochana

Przed kilkoma dniami, fani Justyny Żyły mogli zobaczyć na jej profilu romantyczne zdjęcie z nowym partnerem. Była żona Piotra Żyły wtulała się w nowego ukochanego i wyglądała na naprawdę szczęśliwą.

Uwagę fanów celebrytki przykuł sporych rozmiarów tatuaż widoczny na ramieniu jej nowego ukochanego. Tym razem Justyna Żyła postanowiła zachować tożsamość ukochanego w tajemnicy i nie odsłaniając do końca jego twarzy.

Justyna Żyła/Instagram @Justyna Żyła
Justyna Żyła/Instagram @Justyna Żyła
Justyna Żyła/Instagram @Justyna Żyła

Co myślicie o sposobie Justyny Żyły na poradzenie soebie z "chorobowym armagedonem"?

To też może cię zainteresować: Izabela Janachowska z mężem postanowiła przeżyć niesamowite wakacje. Para z synkiem wyjechała do Dubaju. Celebrytka pokazała cudne widoki w sieci

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Harry i Meghan Markle przylecą na wielki jubileusz królowej Elżbiety II. Ich przyjazd będzie wyglądał inaczej. Nie mogą liczyć na specjalne honory

O tym się mówi: Taco Hemingway wraca z niesamowitą wiadomością. Jego post wywołał wśród fanów muzyka ogromną radość