Jak podaje portal "Pomponik", księżna Kate i książę William są ulubieńcami Brytyjczyków i fanów rodziny królewskiej na całym świecie. Pojawiają się doniesienia, że parę książęcą czekają spore zmiany. Jakie?

Zmiany w życiu rodziny księcia Williama

W zeszłym miesiącu, media obiegła informacja o tym, że książę William i księżna Kate, planują przeprowadzkę, aby być znacznie bliżej królowej Elżbiety II. Para książęca rozglądała się nie tylko za nową szkołą dla swoich pociech, ale także posiadłością, w której mogliby zamieszkać. "Daily Mail" donosi, że Kate i William dokonali wyboru.

Jeśli wierzyć w prasowe doniesienia, już niebawem najstarszy syn księcia Karola wspólnie z rodziną przeniesie się do Adelaide Cottage. Posiadłość położona jest zaledwie 10 minut drogi od Zamku Windsor, gdzie przebywa królowa Elżbieta II. Okazuje się jednak, że na posiadłość ma oko także inny członek rodziny królewskiej.

Książę William, księżna Kate/ instagram: kensingtonroyal
Książę William, księżna Kate/ instagram: kensingtonroyal
Książę William, księżna Kate/ instagram: kensingtonroyal

Czy plany księcia Williama i księżnej Kate dojdą do skutku?

Media na Wyspach donoszą, że na posiadłość Adelaide Cottage ma również chrapkę książę Andrzej. Syn królowej Elżbiety II chciałby, aby zamieszkała tam jego starsza córka - księżniczka Eugenia wspólnie z rodziną. Ponoć książę chciałby mieć ich pod ręką.

Prasa zwraca uwagę, że choć książę William, jako następca tronu ma pierszeństwo w walce o posiadłość, to jego rywal cieszy się wyjątkowymi względami u kólowej. Pomimo skandali, w których książę Andrzej odgrywał główną rolę, wciąż pozostaje ulubieńcem królowej Elżbiety. To on prowadził swoją matkę do kościoła na nabożeństwo upamiętniające księcia Filipa.

Książę Andrzej/YouTube @Dla Ciekawskich
Książę Andrzej/YouTube @Dla Ciekawskich
Książę Andrzej/YouTube @Dla Ciekawskich

Jak myślicie, która książęca para zamieszka w Adelaide Cottage?

To też może cię zainteresować: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Ich prawdziwa relacja wciąż niepotwierdzona. Nie do wiary, co podają media

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Maryli Rodowicz. Artystka musiała odwołać koncert

O tym się mówi: Pilna wiadomość do seniorów z ZUS. Lepiej nie przeoczyć tej korespondencji