Jak przypomina portal "Pomponik", Ida Nowakowska nie ukrywa, że wiara jest dla niej niezwykle ważna. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" chce przekazać to przywiązanie do religii także swojemu synkowi, Maksymilianowi. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że czyta synkowi Biblię i razem z nim się modli.

Tancerka, żona, mama

Ida Nowakowska popularność zdobyła dzięki udziałowi w programie "You Can Dance". Po przygodzie w programie zdecydowała się wyjechać do Stanów Zjednoczonych, gdzie udało jej ponać miłość życia - Jacka Herndona. Para wzięła ślub, a w maju ubiegłego roku przywitała na świecie swojego pierwszego syna.

Ida Nowakowska nie narzeka na brak zajęć. Jest jedną z gwiazd TVP, której przełożeni dają szansę wykazywać się w coraz to nowych projektach. Wyzwania zawodowe udaje jej się pogodzić z macierzyństwem, które jest dla niej najważniejsze.

Nie raz podkreślała, jak ważne miejsce w jej życiu zajmuje wiara. W rozmowie z "Życiem na Gorąco" wyznała, że codziennie czyta swojemu synkowi ilustrowaną Biblię. Wspólnie też się modlą. Z wiarą wiązał się także wybór imienia dla synka. Na jego patrona wybrano św. Maksymiliana Kolbe.

Ida Nowakowska o powiększeniu rodziny

W trakcie wywiadu Ida Nowakowska zdradziła również, czy planuje powiększenie rodziny. Przyznała, że marzy jej się duża rodzina, ale najważniejsze jest dla niej to, aby "była silna duchem".

"Marzę o rodzinie, w której każdy jest dla drugiej osoby podporą. W której wszyscy pomagają sobie wzajemnie" - powiedziała Ida Nowakowska.

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Po 14 latach z pracy w TVN postanowiła zrezygnować gwiazda serwisów informacyjnych. Wiadomo już, jaką ścieżkę kariery wybrała. To spore zaskoczenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jerzy Owsiak zaapelował do Krystyny Pawłowicz. Wszystko w związku z jednym z jej ostatnich wpisów. "Krystyno, rozpuść włosy i uśmiechnij się"

O tym się mówi: Jerzy Owsiak zaapelował do Krystyny Pawłowicz. Wszystko w związku z jednym z jej ostatnich wpisów. "Krystyno, rozpuść włosy i uśmiechnij się"