Jak przypomina portal "Pomponik", rodzina jest dla Augustina Egurroli bardzo ważna. Choć od dawna układa sobie życie w Warszawie, część jego serca wciąż jest na Kubie, gdzie mieszka jego rodzina. Ostatnio Egurrola zdecydował się sprowadzić do kraju swojego ojca, z którym nie widział się przez cały okres epidemii koronawirusa.

W domu Augustina Egurroli pojawi się nowy domownik

Jak donosi tygodnik "Na Żywo", do warszawskiego domu Augustina Egurroli wprowadzi się już niebawem nowy domownik. Ma nim być 87-letni ojciec tancerza, z którym nie widział się od początku pandemii koronawirusa.

Na co dzień ojciec Augustina Egurroli mieszka w Hawanie. Mężczyzna jest coraz starszy, co sprawia, że dalekie podróże są dla niego sporym wyzwaniem. Przyjazd seniora rodu wiele znaczny dla całej rodziny i dla samego Augustina.

Nie zawsze było łatwo

Okazuje się, że ich relacje nie zawsze układały się dobrze. Ojciec tancerza przyjechał w latach 60. ubiegłego wieku do stolicy Polski, gdzie studiował w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. To tu poznał mamę Augustina. Zakochali się w sobie bez pamięci.

Kiedy jasne stało się, że kubańczyk musi wyjechać do ojczyzny, zakochana w nim Polka, zdecydowała się ruszyć w nieznane. Razem wyjechali na Kubę. Niestety ich relacja nie przetrwała próby czasu. Rozstali się po narodzinach syna.

Ojciec i syn spotkali się dopiero wiele lat później. Na szczęście udało im się nawiązać nić porozumienia i zbudować relację. Augustin Egurrola ma nadzieję, że jego tata zostanie w Warszawie dłużej.

Myślicie, że tata Augustina Egurroli zdecyduje się dłużej pobyć z synem?

To też może cię zainteresować: Edyta Pazura zaskoczyła wszystkich! Gwiazda wyjątkowo mocno dwa o swój ogród. Pokazała go na Instagramie. Feeria barw zachwyciła jej licznych fanów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dominika Tajner zaczyna nowe życie! Gwiazda ma wielkie powody do radości. Zdradziła szczegóły zaręczyn

O tym się mówi: Jerzy Owsiak zaapelował do Krystyny Pawłowicz. Wszystko w związku z jednym z jej ostatnich wpisów. "Krystyno, rozpuść włosy i uśmiechnij się"