Były piłkarz Radosław Majdan to aktualnie 49-letni małżonek Małgorzaty Rozenek-Majdan. Każdy, kto niegdyś był fanem programu rozrywkowego Bar, dobrze pamięta, że przed Małgorzatą żoną Radosława była Dorota Rabczewska.

Była żona Radosława pozostawiła po nim nazwisko, gdyż widnieje ono na dyplomie Akademii Sztuk Pięknych

Jednak mało kto wie, że przed Dorotą była inna kobieta. Radosław Majdan i Sylwia Koperkiewicz byli niezwykle młodzi, gdy spotkali się pierwszy raz. Ich licealna znajomość początkowo nie zapowiadała głębszej relacji, lecz Radek, wspominając tamte czasy, stwierdził, że między nim a Sylwią zaiskrzyło niespodziewanie.

Uroczystości ślubne Radosława i Sylwii odbyły się kameralnie, zupełnie inaczej niż następne śluby sportowca.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Cichy ślub odbył się w Szczecinie w katedrze rzymskokatolickiej pod wezwaniem Świętego Jakuba Apostoła w 1998 roku. Małżeństwo tych dwojga niestety nie przetrwało próby czasu i rozpadło się po kilku latach.

Radosław, tłumacząc rozstanie z Sylwią, przyznał, że nie był wówczas na tyle dojrzały, aby zapewnić żonie to, o czym marzyła. Pomimo licznych prób dziennikarzy zdobycia wypowiedzi Sylwii na temat powodów jej rozstania z Radosławem, finalistka konkursu piękności nabrała wody w usta i nie zamierzała dzielić się z opinią publiczną tak intymną sprawą.

Aktualnie Sylwia Majdan zajmuje się projektowanie ubrań, a debiut swój w tej branży miała w 2004 roku, zostając półfinalistką bardzo ważnego konkursu o nazwie Oskary Mody New Look.

O tym się mówi: Obrońcom Ukrainy brakuje podstawowych produktów. Jedyny ratunek w Darczyńcach i Wolontariuszach

Zerknij tutaj: Gruzińska jasnowidz przewidziała losy Ukrainy, Rosji i Putina. Wiele powiedziała już przed laty