Danuta i jej córka długo mieszkały razem. Kobieta pracowała jako niania w przedszkolu, a jej córka kończyła studia i jednocześnie pracowała w niepełnym wymiarze godzin.

Córka miała pieniądze, ale wydawała je wyłącznie na własne potrzeby. Danuta nie żądała pomocy córki.

Danuta sama wydawała pieniądze na jedzenie i opłaciła mieszkanie komunalne ze swojej i tak już niewielkiej pensji.

Córka nie zapytała jednak, czy jej matka potrzebuje pomocy. To było dla niej oczywiste. Mama wszystko kupi i za wszystko zapłaci.

Ogólnie rzecz biorąc, Danuta utrzymywała swoją dorosłą córkę. Dziewczyna potrzebowała nowego telefonu.

Córka nie miała jednak pieniędzy, dlatego Danuta zaproponowała jej pomoc. Dziewczyna wzięła pożyczkę na mamę i obiecała, że ją spłaci.

Danuta zgodziła się bez problemu. Córka wybrała jeden z droższych modeli i obiecała, że będzie spłacać abonament, który był zapisany na dane jej mamy.

Danuta nie sądziła, że ​​córka tak podle się zachowa. Przyszła informacja o pierwszej płatności. Danuta przypomniała o tym swojej córce.

Odpowiedź brzmiała:

„Nie mam w tej chwili żadnych pieniędzy. Mamo, możesz zapłacić za mnie? A w przyszłym miesiącu zacznę płacić sama”.

Danuta się zgodziła. Ale w następnym miesiącu córka wspomniała, że ​​ma znowu problem z pieniędzmi.

Przez trzy miesiące Danuta płaciła z własnej kieszeni za telefon córki. Czwartego nie mogła tego znieść i postanowiła z nią porozmawiać.

Córka uśmiechnęła się i odpowiedziała:

"Jeśli nie chcesz, nie płać, ja też nie będę. Tylko pożyczka jest na ciebie. Twój dług wzrośnie. Nie mam z tym nic wspólnego."

Danuta w ogóle nie spodziewała się, że usłyszy to od własnej córki. Musiała jednak sama poradzić sobie z pożyczką. Co sądzicie o tej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Drożyzna w sklepach wpłynie na wysokość przyszłorocznej emerytury. Wskaźnik waloryzacji może osiągnąć ponad 13 procent

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Za pomocą prostych narzędzi, które z pewnością znajdziesz w Twoim domu, możesz pozbyć się zatkań i wyczyścić zlew

O tym się mówi: Media obiegły nowe fakty w sprawie odejścia syna Christiano Ronaldo. Co udało się ustalić