Christiano Ronaldo w zamieszczonym w mediach społecznościowych oświadczeniu poinformował, że zmarło jedno z bliźniąt, które wspólnie z partnrką powitali na świecie. Media obiegły nowe fakty w tej sprawie. Rodzice chłopca mieli zmienić decyzję o miejscu porodu. Poznajcie szczegóły.

Oczekiwanie na dzieci

Christiano Ronaldo wspólnie ze swoją partnerką Georginą Rodrigez przed paroma miesiącami poinformowali, że oczekują narodzin bliźniąt. Para już wcześniej powitała na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko - córeczkę Alanę. Wychowują też razem dzieci Christiano. Niestety Christiano Ronaldo i jego ukochaną spotkała ogromna trgedia.

W trakcie porodu zmarł synek piłkarza, o czym CR7 poinformował w oświadczeniu zamieszczonym w mediach społecznościowych. Sprawa poruszyła fanów piłkarza na całym świecie, a media starają się ustalić, co przyczyniło się do tragedii rodziny Christiano Ronaldo. Portugalskie magazyny "Standard" oraz "Correio de Manha" wskazują, że poród odbył się w Wielkiej Brytanii.

Wcześniej Christiano Ronaldo i Georgina Rodrigez planowali poród w Madrycie. Wiele wskazuje na to, że zmiana planów związana była z nadmiarem obowiązków, jakie ciążyły na piłkarzu. Przy wyborze dnia porodu uwzględniono również dzień, w którym Ronaldo akurt nie grał meczu. Padło na 18 kwietnia.

Christiano Ronaldo i jego partnerka przeżywają teraz bardzo trudne chwile. Do Georginy przyleciała jej siostra. Oboje rodzice mogą liczyć również na wsparcie ze strony mamy piłkarza.

Mamy nadzieję, że całej rodzinie uda się odnaleźć spokój i pocieszenie w tych trudnych chwilach.

To też może cię zainteresować: 49 letnia jurorka "Top Model" jest w ciąży. Katarzyna Sokołowska ujawniła swój największy sekret

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Za pomocą prostych narzędzi, które z pewnością znajdziesz w Twoim domu, możesz pozbyć się zatkań i wyczyścić zlew

O tym się mówi: Władimir Putin uhonorował swoich zbrodniarzy. Treść podpisanego dekretu budzi skrajne emocje