Jak podaje portal "Super Express", Katarzynie Glince udało się spełnić jej wielkie marzenie. Po ponad dwóch latach oczekiwania, aktorka mogła wreszcie wprowadzić się do swojego wymarzonego domu. Tuż przed Wielkanocą, Glinka pochwaliła się jadalnią w swoim pięknym domu.

Dom gotowy

W sierpniu 2020 roku dumna Kasia Glinka pochwaliła się swoim fanom, że zakończyła budowę swojego wymarzonego domu. Potem trwało urządzanie wnętrza. Aktorka pochwaliła się obserwatorom efektem tych prac. W poście zamieszczonym w mediach społecznościowych podzieliła się dumą ze swojego domu.

Przyzała, że jest z siebie bardzo dumna. "Udało mi się urządzić swoje miejsce na ziemi dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam… Naprawdę ciężko mi ukryć radość" - oznajmiła z dumą aktorka znana m.in. z serialu "Barwy szczęścia", chwaląc się swoją jadalnią.

We wnętrzu aktorka postawiła na stonowane odcienie beżu i szarości. Na podłodze Kasia Glinka postanowiła na drewno, które zdecydowanie całemu wnętrzu nie tylko ponadczasowej elegancji, ale także ciepła i przytulności. Uwagę przyciąga okrągły stół, a szczególnie jego czarna, ozdobna noga. Nie można też oderwać oczu od lampy, która jest dość nietypowa.

Fani Kasi Glinki nie kryją podziwu dla efektu jej pracy. Pod postem zaroiło się od komentarzy. "Pięknie i gratulacje" - napisał jeden z obserwatorów. "Niech Wam się dobrze mieszka" - napisała fanka aktorki. "Proszę cieszyć się swoim szczęściem Pani Kasiu i pielęgnować swoje gniazdko bo rodzina i dom to najważniejsze w życiu a Pani i tak pomaga jak może ma Pani dobre serce i to najważniejsze " - dodała inna.

Kasia Glinka zamieszka w tym pięknym domu wspólnie ze swoim partnerem Jarosławem Bienieckim oraz synami: Filipem i Leo.

A jak wam podoba się jadalnia Kasi Glinki?

To też może cię zainteresować: Jana była na dworcu w Kramatorsku, kiedy spadł pocisk. Dziewczynka straciła mamę i nogi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Strona rosyjska informuje, że niedaleko Charkowa życie straciło 30 polskich najemników. Polski Resort zabrał głos w tej sprawie

O tym się mówi: Czekają nas kolejne zmiany w podatkach. Kto zyska finansowo na poprawkach wprowadzonych do Polskiego Ładu