Przed dwoma laty fani rodziny królewskiej przeżyli niemały szok, kiedy książę Harry i Meghan Markle odeszli z brytyjskiego dworu. Miało to wywołać ogromny konflikt w rodzinie królewskiej i izolację młodszego syna księżnej Diany od resztej rodziny. Czyżby topór wojenny został zakopany? Zdają się o tym świadczyć doniesienia o tym, że książę Harry i Meghan Markle odwiedzili królową Elżbietę II.

Odejście Meghan Markle i Harry'ego z brytyjskiego dworu

Po tym, jak Harry i Meghan postanowili zrezygnować z roli wyznaczonej im przez monarchię, wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii, by zamieszkać najpierw w Kanadzie, a potem w Stanach Zjednoczonych. W ojczyźnie młodszy syn księcia Karola i Diany pojawiał się sporadycznie, na pogrzebie swojego dziadka - księcia Filipa, czy na odsłonięciu pomnika swojej mamy.

Wiele mówiło się o nieobecności Harry'ego i jego żony na uroczystościach upamiętaniających zmarłego przed rokiem męża królowej Elżbiety II. Miała być ona związana z tym, że Harry nie otrzymał ochrony, a jest przekonany, że jego rodzinie grozi niebezpieczeństwo. Niespodziewanie okazało się, że Sussexowie pojawili się u królowej.

Książę Harry i Meghan Markle. Źródło: youtube.com
Książę Harry i Meghan Markle. Źródło: youtube.com
Książę Harry i Meghan Markle. Źródło: youtube.com

Niespodziewana wizyta Meghan Markle i księcia Harry'ego u królowej

Brytyjskie media donoszą, że Meghan Markle i książę Harry spotkali się w tajemnicy nie tylko z królową Elżbietą II, ale także z księciem Karolem i Camillą. O wizycie mieli nie wiedzieć nawet najdłużej pracujący w Pałacu ludzie.

Rebecca English z "Daily Mail" donosi, że Sussexowie mieli być widziani w czwartek przez grupę osób udających się do kościoła na nabożeństwo. Oznacza to, że mogli przylecieć do Wielkiej Brytanii już w środę.

Ponoć Sussexowie nie wzięli ze sobą swoich pociech, co oznaczałoby, że królowa Elżbieta nie poznała jeszcze swojej prawnuczki Lilibeth. Wizyta miała być krótka i ponoć Sussexów już nie ma w Wielkiej Brytanii. Co ciekawe, nie zdecydowali się spotkać z Kate i Williamem.

Co sądzicie o tych doniesieniach?

To też może cię zainteresować: Plany Rosji dotyczące Wołodymyra Zełenskiego ujrzały światło dzienne. Świat przeciera oczy ze zdumienia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Minister Kultury Piotr Gliński pojawił się w Skolimowie. Na wielkanocnym spotkaniu zabrakło Jerzego Połomskiego

O tym się mówi: Jana była na dworcu w Kramatorsku, kiedy spadł pocisk. Dziewczynka straciła mamę i nogi