Pewien mężczyzna często obrażał żonę, szydził z niej. Zawsze mówił, że nie chce zajmować się sprawami kobiecymi. Nigdy po sobie nie sprzątał i kompletnie w niczym nie pomagał.

Wszystko się jednak zmieniło, gdy jego żona poznała dobrego człowieka. Nabrała sił, poczuła wsparcie i miłość i postanowiła opuścić męża. Po tym mąż stał się bardzo czuły.

Zaczął dawać swojej żonie mieczyki, przytulać ją, głaskać po głowie, a nawet kupował jej prezenty. Mężczyzna zaczął nawet sprzątać ich wspólne mieszkanie. Żona nie miała jednak wątpliowości. Zostawiła męża i wyjechała do nowego mężczyzny.

Czy wiesz dlaczego odeszła? Kiedyś myślała, że ​​jej mąż ma po prostu taki charakter. Trudne dzieciństwo; rodzice nie uczyli, jak zachowywać się w rodzinie. I wielokrotnie uderzał się w głowę. I oto jest taki, jaki jest. Nie mogę tego zrobić inaczej.

Cóż, wiedzą inaczej. Tylko posłuchaj, jak cicho i pochlebnie rozmawiają ze swoim szefem, takimi ludźmi. Jak hojni i dowcipni w stosunku do przyjaciół, jak gotowi do pomocy i dzielenia się z nieznajomymi! Ich opinia jest dla nich tak ważna. Jak służą tym, od których są zależni. Jak uprzejmy dla silnych. I jak dobrze wiedzą, jak podać rękę pięknej damie i w razie potrzeby komplementować.

Ani jedno niegrzeczne słowo nie zostanie napisane do tych, od których są zależni. I nie uderzą policjanta, który nagle kazał im pokazać dokumenty. Więc są w tym bardzo dobrzy. Kiedy potrzebują. To ze słabymi, życzliwymi i uzależnionymi od nich pokazują swoje wnętrze. Dlatego nie ma sensu przebaczać i próbować wytrwać. Są to całkowicie normalne decyzje, gdy opuszcza się kogoś takiego. Nawet jeśli zostali uderzeni w głowę.

Czułe słówka i gesty nie mogą w tym przypadku przyćmić czujności, gdyż zdechłe mieczyki nie okażą wsparcia, gdy kobieta będzie go potrzebowała.

O tym się mówi: Ksieżna Kate postanowiła chronić królową. Ona i książę William rozważają podjęcie poważnego kroku

Zerknij tutaj: Kolejne przykre wiadomości płyną z Ukrainy. Mama 4-letniego Saszy odkryła, co stało się z jej synkiem