Wielokrotnie można było przeczytać, albo usłyszeć w wywiadzie, jak wyglądało jej życie u boku polityka. Niestety do dzisiaj nie jest ono usłane różami, co można zaobserwować na mediach społecznościowych i nagraniach z wywiadów byłej pierwszej damy.

Danuta Wałęsa nigdy nie wiedziała, gdzie mąż wychodzi i kiedy wróci. Nigdy nie mogła nawet zapytać

Danuta Wałęsa, żyjąc w cieniu męża, długie lata milczała o tym, jak czuła się u boku polityka, jakie zdobyła doświadczenia i o czym chciałaby zapomnieć. Okazuje się niestety, że według słów kobiety jej mąż Lech Wałęsa zdawał się w ogóle jej nie kochać.

Do dzisiaj jej mąż nie wykazuje chęci sprawienia przyjemności żonie, a w okrągłą rocznicę ślubu stwierdził publicznie za pośrednictwem mediów społecznościowych, że nie ma o czym mówić i nie ma co świętować. Jej biografia była pewnym oczyszczeniem i miejmy nadzieję, przyniosła kobiecie ukojenie.

Opis Danuty Wałęsy jej życia u boku Lecha Wałęsy nie pozostawia wątpliwości - Mąż związał się z opozycją, wolnymi związkami pod koniec lat 70. To nie była nasza wspólna decyzja. To była jego wola. O niczym mnie nie informował. [...] Czasem myślę, że on mnie nigdy nie kochał. Tyle spraw było ode mnie ważniejszych. On też nie pozwala mi się kochać tak, jak kiedyś. Jesteśmy obok siebie, a nie razem. A ja bym chciała, żeby był ze mną, jak dawniej.

O tym się mówi: Eksplozja w rosyjskim mieście na obiekcie wojskowym. Co tam się stało

Zerknij tutaj: Premier Mateusz Morawiecki ogłosił ważną decyzję dotyczącą Rosji. "Nie może być już powtórki z tamtej głupoty"