Jak podaje portal "Pomponik", Lara Gessler i jej mąż Piotr Szeląg spodziewają sie narodzin drugiego dziecka! Małżonkowie opublikowali w mediach społecznościowych wyjątkowe nagranie, w którym w sposób symboliczny nawiązali do ciąży Lary.

Lara Gessler jest w drugiej ciąży!

W mediach społecznościowych Lary Gessler pojawiło się wyjątkowe nagranie, w którym celebrytka podzieliła się ze swoimi wielbicielami radosną nowiną. Na filmiku najpierw pojawia się Piotr Szeląg, trzymający na rękach Nanę. Po chwili w kadrze pojawia się również Lara, która z czułością obejmuje pokaźny już ciążowy brzuszek.

Lara założyła zwiewną kobaltową sukienkę, którą miała na sobie również wtedy, kiedy ogłaszała swoją pierwszą ciążę. Nie jest to jedyne nawiązanie do wpisu z 2020 roku. Filmik został nagrany pod tym samym, co wtedy drewnianym domkiem.

Wystarczyła zaledwie godzina, żeby post zamieszczony przez Larę Gessler zdobył aż 10 tysięcy polubień. Fani celebrytki, podobnie jak jej show biznesowi przyjaciele nie kryją radości z tej wyjątkowej nowiny. Nagranie skomentowały takie gwiazdy jak Olga Frycz, Monika Morozowska, Maja Bohosiewicz, czy Ola Domańska. Ta ostatnia napisała: "Och! Coś tak czułam właśnie ostatnio. Kocham Was".

Magda Gessler po raz kolejny zostanie babcią!

Radosna nowina ogłoszona przez Larę i Piotra oznacza, że ich córka będzie już niedługo starszą siostrą, a Magda Gessler po raz kolejny zostanie babcią. Co ciekawe, Piotr Szeląg i Lara Gessler mają na swoim koncie aż dwa śluby.

Ślub cywilny odbył się niejako "na prędce", bo Larze Gessler zależało na zawarciu związku przed porodem. Na uroczystości zabrakło nawet Magdy Gessler. Po porodzie zdecydowali się na zorganizowanie kolejnej uroczystości - tym razem już z najbliższymi.

Przyszłej mamie życzymy szczęśliwego rozwiązania.

To też może cię zainteresować: Fani ominiki Gwit nie kryją zachwytu. Aktorka z tygodnia na tydzień się zmienia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rzecznik Kremla Dmitry Pieskov zabrał głos w sprawie ataku atomowego. "Tylko wtedy możemy użyć i faktycznie użyjemy broni jądrowej"

O tym się mówi: Wołodymyr Zełenski szczerze o sytuacji w jego kraju. Wciąż trwają zmagania z najeźdźcą