W lutym 2016 roku mąż Courtney Hill, Brian, zginął, gdy wpadł pod koła ciężarówki. Co zaskakujące, miał do czynienia z Irakiem, Kuwejtem, Afganistanem, a śmierć odnalazła go w spokojnym życiu. Swoją żonę Brian poznał w 2011 roku i od tego czasu byli razem szczęśliwi.

Para miała piękną córeczkę o imieniu Regan. Krótko przed śmiercią męża uznali, że z jednym dzieckiem wszystko w porządku, ale chcieli więcej. Tego ranka, kiedy zmarł jej mąż, udało im się nawet zrobić test ciążowy. Ale okazało się, że jest to negatywne.

Kilka dni po tragedii Courtney zrobiła kolejny test i wykazał, że kobieta jest w ciąży.

Oczywiście wiadomość o ciąży była dla niej prawdziwym szokiem. Żegnając się z mężem na pogrzebie, wyszeptała ze łzami w oczach: „Kochanie, będziemy mieli dziecko…” - i zamknęła wieko trumny.

Miesiąc później kobieta zaczęła cierpieć na dość dziwne bóle. Courtney nie rozumiała, co się dzieje i bała się poronienia.

Kiedy przyszła do gabinetu lekarskiego i opowiedziała o swoich lękach, była w szoku. Nie jedno dziecko biło serce, ale trzy naraz - dwóch chłopców i jedna dziewczynka!

„Po prostu nie miałam słów. Okazało się, że teraz Briana przypomni aż trójka uśmiechniętych dzieciaków” – powiedziała kobieta.

Ale życie nadal wysyłało próby. W 25. tygodniu ciąży lekarz powiedział, że jedno z dzieci w łonie matki zmarło.

A młoda matka już zebrała imiona całej trójki! A dziecko, które umarło, chciała nazwać imieniem męża. Na cześć ojca. Po tej wiadomości poczuła się bezsilna i zdruzgotana.

„Wtedy to po prostu przyszło mi do głowy. Jak to możliwe, że matczyne serce nie poczuło, że stało się coś strasznego? Nie spodziewałam się, gdy poszłam na USG, że jego wyniki będą tak okropne… Od razu otworzyła się rana, która właśnie się zagoiła.

„Brady nie żyje, ale zostało mi dwoje dzieci, które dzięki Bogu są zdrowe. Zazwyczaj trojaczki przebywają jeszcze jakiś czas w szpitalu, ale w naszym przypadku nie było to konieczne.

Courtney nazwała ocalałego chłopca Miles i dziewczynę Harper. Dzieci urodziły się 21 września. Matka mówi, że czasami trudno wytłumaczyć znajomym, dlaczego nie są bliźniakami.

„Oczywiście ludzie myślą, że są bliźniakami. Ale nazywam je „trojaczkami, które przeżyły”. Większość rozumie, ale nie wszyscy. Tego jednak nie oczekuję. Kiedy miałaś trzy serca bijące przez 26 tygodni, a potem bliźnięta. Chcę wszystko zmienić, ale nic nie możesz zrobić ”.

Ale to niesamowite, jak mało o tym myśli Reagan. Mówi, że jej młodszy brat jest w niebie ze swoim tatą.

„Nasze dzieci z pewnością dowiedzą się, kim był ich ojciec. Dowiedzą się, że był wiernym człowiekiem rodzinnym i odważnym wojownikiem. Mój mąż był cudowną osobą. Zawsze starał się wyciągnąć pomocną dłoń.”

Ta kobieta bardzo cierpiała, a mimo to stara się utrzymać pozytywny nastrój i nie tracić opanowania. Nie wiem jak ty, ale jej historia wiele mnie nauczyła!

O tym się mówi: Córki Putina nie skomentowały jego decyzji o inwazji na Ukrainę. Jedna z nich ponosi poważne konsekwencje. O co chodzi

Zerknij tutaj: Rosjanie zbezcześcili kolejne ważne miejsce w Charkowie. Ma ono ogromne znaczenie dla Ukraińców i Polaków