Jak podaje "Super Express", 20 marca w niedzielę, odbył się bardzo ważny koncert charytatywny "Razem z Ukrainą". Jego wstęp mocno poruszył widzów i słuchaczy.

Amelka ze schronu wyniosła piosenkę w świat. Teraz stanęła na scenie z hymnem na ustach

W absolutnych mrokach na scenie pojawiła się 7-letnia Amelia Anisovych i zaśpiewała hymn Ukrainy. Już od początkowych dźwięków dobywających się z ust dziewczynki ciężko opanować wzruszenie. O Amelce zrobiło się głośno, gdy do cyberprzestrzeni wrzucono wideo, na którym schowana w schronie śpiewa "Mam tę moc" z filmu dla dzieci "Kraina lodu".

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Kasia M. (@kate_the_great_pl)

Film nagrany przez jedną z kobiet przebywającą przeszło czternaście dni temu w schronie w Kijowie, obiegł cały świat. Widoczna jest nagraniu nim 7-letnia Amelka, która pogrążona w dźwiękach bombardowania i wybuchów, z całych sił śpiewa ulubioną piosenkę wielu dziewczynek "Mam tę moc" z kultowego filmu "Kraina lodu".

Mocarny śpiew drobnej dziewczynki porusza większość ludzi. Okazuje się, że Amelka razem z babcią znalazła się w Polsce, więc ukrywanie się w schronie pozostaje dla niej jedynie smutnym wspomnieniem.

Czy dziecko spodziewało się takiego obrotu sprawy? Czy Amelka mogła przypuszczać, że wyśpiewana w schronie piosenka zawiedzie ją z ukraińskim hymnem na wielką scenę, przed prawdziwą publiczność?. 7-latka zainaugurowała w niedzielę, koncert charytatywny stacji TVN "Razem z Ukrainą".