Jak przypomina portal "Pomponik", Michał Szpak należy do tych artystów, którzy niezbyt chętnie dzieli się szczegółami swojego prywatnego życia, zwłaszcza, jeśli chodzi o kwestie uczuciowe. Od lat, fani artysty zastanawiają się, czy piosenkarz znalazł miłość. Ostatnio artysta gościł w podcaście Żurnalisty, gdzie mówił o posiadaniu dzieci. Czyżby Michał Szpak spodziewał się potomka?

Michał Szpak nie boi się wyrażać własnego zdania

Michał Szpak nie kryje swoich poglądów. Otwarcie wypowiadał się w ważnych społecznie i politycznie sprawach, jak choćby prawo do przerywania ciąży, sytuacji politycznej i praw mniejszości seksualnych. W wywiadzie udzielonym Żurnaliście odniósł się do kwesti posiadania potomstwa.

Michał Szpak otworzył się na temat relacji ze swoją mamą. Przyznał, że to właśnie ona "kreowała go na takie kolorowe dziecko". Przyznał, że strata mamy była dla niego ogromnym ciosem. Przyznał, że mając 25 lat był w ciąż za młody na to, aby zostać bez ukochanej matki, która jak przynzał, była "bardziej szalona niż on".

Po jej odejściu, zdecydował się na jakiś czas wycofać z życia publicznego, próbując zagłuszyć ból różnymi sposobami. To się jednak nie udało.

Michał Szpak o rodzicielstwie

W czasie podcastu Michał Szpak został zapytany o to, czy chciałby kiedyś zostać ojcem. Piosenkarz bez najmniejszego zawahania przyznał, że bardzo by tego chciał. "Ja wręcz uważam, że to jest nasza powinność mieć dziecko" - stwierdził, dodjąc, że nie wie, czy mu się to kiedyś uda, czy też nie.

Jak myślicie, Michał Szpak zdecyduje się kiedyś założyć rodzinę?

To też może cię zainteresować: Rozstanie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela wciąż budzi wiele emocji. Fani dopytują czy powodem była zdrada. Tancerz postawił sprawę jasno

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kolejne niepokojące doniesienia płyną z Zaporoskiej Elektrowni Jądrowej. Rosyjskie pociski uszkodziły linię wysokiego napięcia

O tym się mówi: Zdrowie Władimira Putina budzi wciąż ogromne zainteresowanie. Rzecznik Kremla nie przebiera w słowach