Miłośnicy poznawania szczegółów z życia celebrytów wciąż analizują ich karierę, majątki, życie prywatne, romanse, rozwody, ilość dzieci i wystrój wnętrz ich domów i apartamentów.

Jak bardzo zmieniła się Katarzyna Cichopek od czasu, gdy miała siedemnaście lat?

W dobie prężnie działających mediów społecznościowych, takie analizowanie życia celebrytów jest o wiele łatwiejsze, gdyż oni sami bardzo chętnie publikują różne treści na swój temat, a także foto i wideo relacje ze swojego życia.

Jak pamiętamy, Katarzyna Cichopek swoją karierę aktorską mocno rozwinęła, rozpoczynając współpracę z produkcją serialu „M jak miłość”.

Gdy zaczynała zdjęcia jako Kinga, miała to być z początku rola epizodyczna, lecz zamiast tego Katarzyna Cichopek wciela się w postać Kingi do dziś.

Pomponik postanowił przeanalizować zmiany, jakie zaszły w wyglądzie aktorki. Okazuje się, że jest ona spora, lecz dawny błysk w oczach aktorki do dzisiaj oczarowuje widzów.

Co o tym sądzicie? Jest dojrzalsza, gdyż dojrzewała wraz z serialową Kongą i wraz z nią wchodziła w kolejne etapy dorosłego życia, jak wyjście za mąż, czy zostanie mamą.

O tym się mówi: Grigorij Rasputin znany był między innymi jako "Syberyjski Prorok". Co przewidział

Zerknij: Meghan Markle nie ma powodów do zadowolenia. Do sądu trafił pozew przeciw niej. Głos w sprawie zabrał jej ojciec

Nie przegap: Ważna wiadomość. Zaginął 4-letni Zdanovici Aleksandr z Ukrainy. Mógł przekroczyć granicę z kimś obcym. Rodzice błagają o pomoc w odnalezieniu syna