Nie ulega wątpliwości, że wielu ludzi bardzo interesuje się sprawami duchowymi, szczególnie obecnie w czasie ogromnego lęku o pokój na świecie.

Co przepowiedział "Syberyjski Prorok"?

Od momentu, gdy ogłoszono pandemię, wielu wieszczy, rozpoczęło swoją pracę nad wizjami i przepowiedniami związanymi z wirusem i walką o zdrowie. Jak się okazuje, wielu jasnowidzów żyjących wiele lat temu przewidziało już dawno obie wojny światowe, pandemię koronawirusa, wydarzenia związane z World Trade Center, czy śmierć Kennedy'ego.

Wielu zapowiedziało także trzecią wojnę światową oraz nadejście trzech dni ciemności, które dokładnie przedstawiła Matka Boska, objawiając się sporej grupie bardzo wyjątkowych mistyków.

Każdy, kto słyszał o Rasputinie, może go kojarzyć głównie z historycznymi doniesieniami o jego niepohamowanym pożądaniu kobiet, brutalności i skrajnego zaniedbania higieny. Okazuje się jednak, że był on także jasnowidzem. Co zatem istotnego dla współczesnych czasów mógł przewidzieć Grigorij Rasputin?

Poza własną śmiercią, rozwojem inżynierii genetycznej, czy globalnymi katastrofami, przewidział trzeci globalny konflikt zbrojny - „Trzy głodne węże będą pełzać po drogach Europy, zostawiając po sobie popiół i dym… Nadejdzie czas pokoju, ale świat będzie pisany krwią. A kiedy zgasną dwa pożary, trzeci ogień spali popiół."

O tym się mówi: Ważna informacja płynie od Ministerstwa Obrony Narodowej. Chodzi o dezinformację

Zerknij: Ważna wiadomość. Zaginął 4-letni Zdanovici Aleksandr z Ukrainy. Mógł przekroczyć granicę z kimś obcym. Rodzice błagają o pomoc w odnalezieniu syna