Wielu mieszkańców Ukrainy już opuściło swoje domy uciekając przed niewolą i śmiercią. Ci, którzy pozostali trwają na posterunkach broniąc swojego kraju, domów i miejsca na ziemi, aby ich rodziny miały dokąd wracać.

Maryna Korolyova, mama zmarłego nagle tancerza przechodzi kolejną tragedię

Taki los uchodźcy wojennego spotkał też mamę zmarłego niedawno Żory, tancerza ukraińskiego pochodzenia, który na świat przyszedł w Odessie.

Tam właśnie rozwijał swoje skrzydła w świecie tańca, a osobą wszechstronnie znaną z telewizji stał się po przeprowadzce do Polski.

Zdobył serca wielu fanów, miał wielu przyjaciół, piękną narzeczoną Ewelinę Bator i 11-letnią córkę Sonię. Jego śmierć, która była nagła wstrząsnęła całą Polską. Teraz jego mama, pani Maryna po dramacie straty syna musi stawić czoła kolejnemu, jakim jest wojna.

Nic nie wskazuje na to, aby Ukraińcy zamierzali oddać swój kraju okupantowi, więc dopóki agresja Putina trwa, obywatele innych krajów wspierać będą Ukrainę i jej mieszkańców.

O tym się mówi: Królowa Elżbieta ma wielkie plany. Pałac już wszystko potwierdził. O co chodzi

Zerknij tutaj: Proces 44-latki zaniedbującej swoje dzieci. Bezpośrednio naraziła zdrowie i życie dwóch córek. Co jej grozi

Nie przegap tego: Prezydent Rosji zlecił sporządzenie listy "nieprzyjaznych dla Federacji Rosyjskiej" państw. Kto się tam znalazł oprócz Polski