45-letni aktor – który ma 18-letniego Jamesa Padgraiga, z ex Kim Bordenave i 12-letniego Henrego Tadeusza, z aktorką Alicją Bachleda-Curus, regularnie widziany jest biegnący w dopasowany ubraniu, ku trwodze jego syna.

Dlaczego syn aktora się go wystraszył?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Colin Farrell (@farrellgram)

Gwiazdor „Fantastycznych zwierząt” gościł niedawno „The Ellen DeGeneres Show”, a gospodyni dała aktorowiparę krótkich spodenek i zażartowała, że „teraz są”.

Colin powiedział Ellen: „Mój najmłodszy syn zdecydowanie by się z tobą nie zgadzał. „Jest upokorzony. „Mówi: „Proszę tato, nie noś krótkich spodenek”. „Ale mówię mu, że czują się dobrze, to nie jest „moda”, Ellen. Palec wielbłąda nigdy nie jest w środku. Odbyliśmy tę rozmowę."

Ellen następnie mówi irlandzkiej gwieździe, że krótkie spodenki nie powodują wielbłąda, na co on nalegał: „Mam kilka zdjęć, które mogą udowodnić, że się mylisz”.

Henry był ostatnio „przerażony” metamorfozą swojego taty w Pingwina. Gwiazda „Phone Booth” gra słynnego złoczyńcę DC Comics u boku Roberta Pattinsona w filmie Matta Reevesa „Batman”.

Wspomniał: „Za pierwszym razem, gdy to zrobiliśmy… zajęło nam to od sześciu do ośmiu godzin, po prostu wkładając po raz pierwszy zęby, perukę, body, całość i to było naprawdę mocne. Po prostu rozbudziłem moją wyobraźnię i kontynuowałem każdy dzień, w którym szedłem do pracy. Po prostu czułem, że mam taką licencję, by zamieszkać w postaci w sposób, którego nigdy nie dostałem… „Kiedy mój dzieciak zobaczył mnie po raz pierwszy, był całkowicie przerażony. Mam to na iPhonie. Był przerażony”.

O tym się mówi: Prezydent Rosji zlecił sporządzenie listy "nieprzyjaznych dla Federacji Rosyjskiej" państw. Kto się tam znalazł oprócz Polski

Zerknij: Znajoma pokojówka opowiadała, jak szybko myją okna w hotelu. Jak to zrobić czysto i bez smug