Horoskop od słynnego astrologa Pawła Globy na koniec jesieni 2022 roku opowie o trzech znakach zodiaku, które w tym okresie spotka bajeczne szczęście, powodzenie i sukcesy w wielu przedsięwzięciach i dziedzinach życia.

Baran


Astrolog mówi, że nawet jeśli miałeś jakieś problemy w ciągu roku, zostaną one w tyle do końca tej jesieni. Paweł Globa wierzy, że Baran odniesie sukces i będzie się dobrze bawić we wszystkich przedsięwzięciach - najważniejsze jest wierzyć w siebie, dążyć do osiągnięcia swoich celów i ciężko pracować.

Lew


Globa wierzy, że Lwy będą miały szczęście w ostatnim miesiącu jesieni 2022 roku. Według astrologa będziesz w stanie pomyślnie ukończyć projekt, nad którym pracujesz od dłuższego czasu. Ekspert radzi, aby nie gonić za łatwymi pieniędzmi, ponieważ nie przyniesie to niczego dobrego - możesz wpaść na oszustów.

Koziorożec


Astrolog jest pewien, że tej jesieni wielu Koziorożców będzie mogło zbliżyć się do swojego marzenia. Najważniejsze, żeby nie być nieśmiałym i nie wątpić w siebie. Czas zmian będzie wyjątkowo korzystny dla przedstawicieli znaku zodiaku, więc idź - czeka Cię sukces.

O tym się mówi: Coraz większa liczba przypadków zakaźnej choroby w Polsce. Trzykrotnie wzrosła liczba przypadków ospy w naszym kraju

Zerknij: W sieci znalazły się archiwalne zdjęcia Adama Małysza. Wspomnień czar fanów „Orła z Wisły”. Od czasu startów w Pucharze Świata zupełnie się zmienił