Jak przypomina portal "Pomponik", Ivan Komarenko przyzwyczaił nas do dużej aktywności w mediach społecznościowych. Bardzo często dzielił się różnymi, mniej lub bardziej spiskowymi teoriami, które wprawiały w osłupienie internautów. Teraz ich zdziwienie budzi to, że niespodziewanie piosenkarz zamilkł.

Ivan Komarenko mierzy się z krytyką

Pochodzący z Rosji Ivan Komarenko zyskał popularność kilka lat temu, kiedy wspólnie z Delfinem wylansował przebój "Czarne oczy". Piosenkę nuciła wówczas cała Polska. Potem popularność artysty znacznie osłabła na wiele lat. Głośno o Komarence zrobiło się dopiero w czasie epidemii koronawirusa, kiedy stał się on jedną z głównych twarzy antyszczepionkowców.

Na jego profilu w mediach społecznościowych można było się natknąć na wiele wpisów negujących potrzebę szczepień przeciw Covid-19. W ostatnich dniach jednak Ivan Komarenko milczy. Próżno szukać jego głosu w sprawie, agresji Rosji na Ukrainę, którą żyje cały świat, co nie umknęło uwadze intrnautów.

Pod postem Komarenki z imprezy, w jakiej brał udział w Krakowie, nie brakuje pytań o to, jak muzyk postrzega agresję Rosji na Ukrainę? " Jesteś osobą, która powinna zabrać głos w tej sprawie" - napisał jeden z internautów. Ktoś inny dodał, że milczenie piosenkarza jest zarówno "celowe", jak i bardzo "wymowne".

Nie brakuje osób, które wypominają Ivanowi Komarence, że o szkodliwych w jego mniemaniu szczepionek pisał wiele, natomiast o potępieniu wojny i zabijaniu cywili przez wojska rosyjskie, nie mówi ani słowa.

"Ty się bawisz, a twoi rodacy niszczą Ukrainę. Może byś zareagował na tę sytuację?" - napisał nie kryjąc oburzenia internauta.

A wy, co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Dzieci w Rosji zrobiły plakat i z kwiatami poszły z rodzicami pod ukraińską ambasadę. Zostały aresztowane przez policję

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kolejne smutne doniesienia płyną z Ukrainy. Pocisk spadł w pobliżu szpitala

O tym się mówi: Pilny komunikat GIS. Wycofano ze sprzedaży popularny produkt. Wykryto w niej niebezpieczną substancję