Taką prognozę przygotowała jasnowidząca Baba Vanga za życia.

Byk

W 2022 roku ci ludzie mogą stać się niezależni finansowo, a pomoże im w tym zamiłowanie do ryzyka i ciężka praca. Vanga wierzyła, że będą w stanie znaleźć wyjście z poważnej sytuacji, która ich nawiedza.

Panna

Przedstawiciele tego znaku przez cały rok wielokrotnie znajdą się we właściwym czasie we właściwym miejscu. Otworzą się przed nimi nowe drzwi z możliwościami, których nie można przegapić. Samotni przedstawiciele znaku będą mogli znaleźć bratnią duszę i zbudować rodzinę.

Skorpion

Dzięki swojej oszczędności będziesz mógł gromadzić pieniądze. Vanga nazywała Skorpiony ludźmi, którzy są skłonni do bogactwa. Jeśli dołożysz wszelkich starań, będziesz mógł zgromadzić dużą kwotę, a następnie otworzyć własny biznes.

Wodnik

W nowym roku czekają na Ciebie niespotykane wyżyny, a Twój pragmatyzm w tym pomoże. Polegaj na swojej intuicji, bo w tym roku Cię nie zawiedzie. Jednocześnie Vanga ostrzegała, że ​​należy patrzeć na świat bez różowych okularów i polegać tylko na sprawdzonych sposobach zarabiania pieniędzy.

Ryby

W nowym roku nie będziesz miał powodów do zmartwień, a szczęście stanie się stałym towarzyszem Twojego życia. Vanga powiedziała, że do tego nie można siedzieć bezczynnie. Nie musisz czekać, aż wszystko samo się wydarzy.

O tym się mówi: Doniesienia mediów budzą niepokój. Czy ZUS może nie wypłacić emerytur. Jest oficjalna informacja

Zerknij też tutaj: Książę William próbował przytulić Kate podczas spotkania. Reackja księżnej była jednoznaczna. Czy para ma konflikt