Nic dziwnego, ponieważ uważane są za jedne z najpiękniejszych roślin doniczkowych. Wraz z pojawieniem się takiej rośliny atmosfera w każdym domu stanie się bardziej przytulna i komfortowa. Wiadomo jednak, że piękno wymaga poświęceń. Dlatego ze względu na ten wymagający kwiat trzeba będzie się bardzo postarać. Jeśli chcesz, aby obficie rozkwitała i cieszyła oko swoim wyglądem, zadbaj o odpowiednią pielęgnację.

Zdarza się, że orchidea wysycha i traci płatki na naszych oczach bez wyraźnego powodu. W takim przypadku uratuj ją przydatną bombą witaminową.

Próbowałam wielu sposobów, aby zapobiec nagłemu umieraniu tej rośliny, ale jeden środek wciąż działał, więc używam go regularnie, aby pomóc storczykom.

Przepisu na ten suplement nauczyłam się od mamy. Dosłownie ma bzika na punkcie różnych roślin doniczkowych, więc zna na nie skuteczne środki.

Szybko i łatwo reanimowałam storczyk, a po chwili znów zaczął kwitnąć!

Składniki do odżywiania witaminowego:

B1;

B6;

B12.

Te ampułki są sprzedawane w przystępnej cenie w każdej aptece. Należy je stosować w następujący sposób: wszystkie trzy ampułki zmieszać z 1 litrem wody i umieścić tam naszą orchideę na noc. Aby podlać kwiat, przygotuj roztwór trzech ampułek i trzech litrów wody.

Czy słyszałeś już o tym lekarstwie? Jakie są Twoje sekrety związane z pielęgnacją storczyków?

O tym się mówi: Doniesienia mediów budzą niepokój. Czy ZUS może nie wypłacić emerytur. Jest oficjalna informacja

Zerknij też tutaj: Książę William próbował przytulić Kate podczas spotkania. Reackja księżnej była jednoznaczna. Czy para ma konflikt