Jak przypomina portal "Interia", Urszula Dudziak zasiadała w fotelu trenerskim zarówno w programie "The Voice of Poland", jak i "The Voice Senior". Występy w muzycznym show zapewniły jej wielu fanów. Wiele wskazuje jednak na to, że nie zobaczymy ją na charakterystycznym czerwonym fotelu.

Urszula Dudziak potwierdza

Urszula Dudziak na swoim profilu na Instagramie zdradziła, czy będziemy ją mieli okazję zobaczyć jeszcze w programie "The Voice of Poland" lub "The Voice Senior". Jak przyznała gwiazda, raczej nie zdecyduje się na kontynuowanie przygody z programem. Podkreśliła, że jest to zajęcie bardzo wymagające, kosztujące ją wiele czasu oraz sił.

Nieco nadziei w serca fanów wlały ostatnie słowa, jakie padły w tym temacie z ust Dudzia. " Nie wiem, czy miałabym siłę podjąć się tej fantastycznej, aczkolwiek bardzo wymagającej podróży po raz kolejny. Ale kto wie..."- powidziała dając nutkę nadziei, że nie zamknęła tych drzwi w sposób definitywny.

Na szczęście, jeśli nawet Urszula Dudziak nie pojawi się w muzycznym show TVP, to nadal jej fani mogą obserwować jej profile w mediach społecznościowych. Piosenkarka nie tylko jest aktywna na Instagramie, ale zdarza jej się zamieszczać filmiki zarówno na platformie YouTube, jak i na TikToku.

Nadal też możemy podziwiać jej popisy wokalne w czasie koncertów. Najbliższy koncert Urszuli Dudziak odbędzie się już 16 marca we Wrocławiu. Urszula Dudziak nie ukrywa, że poza koncertami najbardziej lubi cieszyć się po prostu spokojnym życiem u boku ukochanego. Wspólnie z Bogdanem Tłomińskim mieszkają w miejscowości w okolicach Siedlec, gdzie wybudowali wspólny dom.

Jak myślicie, Urszula Dudziak zdecyduje się jednak kontynuować swoją przygodę z programami "The Voice"?

To też może cię zainteresować: Niepokojące doniesienia na temat Maryli Rodowicz. Co dzieje się w domu gwiazdy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiele osób nie kryje obaw. Czy faktycznie dwie z przepowiedni Baby Wangi na 2022 rok stają się faktem na naszych oczach

O tym się mówi: Nagranie zrobione na chwilę przed upadkiem żurawia w Krakowie obiegło sieć. Obrazy poruszają