Jak podaje portal "Lelum", Aleksandra Kwaśniewska obchodzi właśnie swoje 41. urodziny. Na jej wpisie w mediach społecznościowych pojawił się specjalny wpis z tej okazji. Córka byłego prezydenta mogła pod nim przeczytać wiele ciepłych słów pod swoim adresem.

Ola Kwaśniewska obchodzi urodziny

Ola Kwaśniewska zaskarbiła sobie sympatię wielu osób. Jest otwara, zabawna i potrafi sobie zjednywać ludzi. Podobnie zresztą jak jej mąż, Kuba Badach. Nie jest przesadą stwierdzenie, że jest to jedna z najbardziej lubianych par w polskim show biznesie. W wyjątkowym dniu, swoich 41. urodzin Ola otrzymała masę życzeń od swoich obserwatorów.

Aby ułatwić swoim fanom składanie życzeń zamieściła specjalny post, w którym za pomocą charakterystycznych dla siebie hasztagów napisała: "wiem że napewno rwiecie się do życzeń a ja jestem szaleńczo pomocna łaskawa wspaniałomyślna i w ogóle". Do wpisu dołączyła zdjęcie, na którym widzimy ją wypoczywającą na tarasie, a przed nią rozpościera się zachwycający widok na góry i jezioro.

Fani nie zawiedli i wielu z nich złożyło Oli życzenia, niektórzy wykorzystali nawet do tego tak lubiane przez córkę Aleksandra Kwaśniewskiego hasztagi. "#ależoczywiście #stolatstolat #niechcibędzie #wżyciujaknajlepiej" - napisała jedna z obserwatorek. "Wodnik?! Już wiadomo dlaczego taka zaje...sta!Spełniania marzeń" - dodała inna.

My też składamy Oli Kwaśniewskiej najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin. Mamy nadzieję, że każdy kolejny dzień będzie przynosił jeszcze więcej miłości, szczęścia i spełnionych marzeń.

Dołączacie się do życzeń?

To też może cię zainteresować: Irena Kamińska-Radomska szczerze powiedziała, co myśli na temat stylu Agaty Kornhauser-Dudy. Pierwsza dama nie będzie z tych słów zadowolona

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Michał Szpak zaskoczył wszystkich niespodziewaną metamorfozą. W takiej fryzurze aż trudno go rozpoznać

O tym się mówi: Mieszkańcy jednej z miejscowości mówią o "czarnym niebie" nad ich głowami. Władze ogłaszają alarm. O co chodzi