Jak informuje portal "Plotek", w nocy z 13 na 14 lutego czasu polskiego odbył się Super Bowl. Odbywające się na SoFi Stadium wydarzenie, jak zawsze przyciągnęło tłumy gwiazd i celebrytów. Wśród nich znalazł się między innymi książę Harry w towarzystwie kobiety. Co ciekawe, nie była to Meghan Markle. Poznajcie szczegóły!

Super Bowl już za nami

W rozgrywkach Super Bowl zmierzyli się Cincinnati Bengals i Los Angeles Rams. Jednak sportowe zmagania to nie wszystko, co przyciąga na wydarzenie tłumy. Na scenie pojawiło się wiele gwiazd. Nie brakowało ich również na trybunach, gdzie zasiadali między innymi Kendall Jenner, Jennifer Lopez w towarzystwie Bena Afflecka, a także Justin Biber.

Na trybunach pojawił się również młodszy syn księcia Karola. Książę Harry oglądał wydarzenie w towarzystwie kobiety, którą nie była jednak jego żona Meghan Markle. Jak się okazuje Harry zabrał na wydarzenie swoją kuzynkę - księżniczkę Eugenię, która przyleciała do Stanów Zjednoczonych wspólnie z mężem Jackiem Brooksbankiem i rocznym synem Augustem.

Nie ulega wątpliwości, że dla księcia Harry'ego była to niezwykle ważna wizyta, bo jego stosunki z rodziną od dłuższego czasu nie są najlepsze. Jak donoszą media, książę Harry i księżniczka Eugenia są sobie wyjątkowo bliscy, choć to dopiero ich pierwsze publiczne wyjście od momentu opuszczenia rodziny królewskiej przez Harry'ego i Meghan Markle.

Zwycięzcami Super Bowl okazała się drużyna Los Angeles Rams, która wygrała z Cincinnati Bengals 23:20. W przerwie meczu widzowie przed telewizorami oraz ci zasiadający na trybunach mieli okazję zobaczyć gwiazdy muzyki, w tym między innymi Eminema, Dr. Dre, Snoop Dogga, czy 50 Centa.

Jak myślicie, czy spotkanie księcia Harry'ego z kuzynką jest zapowiedzią pojednania z resztą rodziny?

To też może cię zainteresować: Monika Kuszyńska wyznała całą prawdę. Członkowie zespołu Varius Manx mają sporo na sumieniu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wyszło na jaw, gdzie mieszka Agnieszka Chylińska. Znana wokalistka miała dość zatłoczonej stolicy

O tym się mówi: Dobre wiadomości dla seniorów. Waloryzacja świadczeń będzie wyższa niż zakładano. Na co jeszcze mogą liczyć emeryci