Jak podaje portal "Wirtualna Polska", w czwartek 10 lutego sieć Biedronka ruszyła z rekrutacją pracowników. Poszukiwania mają związek z planowanym otwarciem nowego centrum dystrybucji, zlokalizowanego w pobliżu Olsztyna. Poszukiwani są magazynierzy, inspektorów do spraw administracyjno–magazynowych, specjalistów oraz kontrolerów jakości. Na jakiego zarobki można liczyć?

Biedronka szuka pracowników

Nowe centrym dystrybucyjne sieci Biedronka zlokalizowane jest w Stawigudzie, jednej z podolsztyńskich miejscowości. Rozmiary centrum robią wrażenie, bo ma ono zajmować aż 38 tysięcy metrów kwadratowych. Już pod koniec roku magazyn ma obsługiwać aż 200 placówek zlokalizowanych w północnej części kraju (Warmia, Mazury i Podlasie).

Biedronka. Źródło: YouTube
Biedronka. Źródło: YouTube
Biedronka. Źródło: YouTube

W placówce ma zostać zatrudnionych około 500 osób i ruszyła właśnie rekrutacja na poszczególne stanowiska. Wiadomo, na jakie zarobki można liczyć. Magazynierzy w zależności od doświadczania mogą liczyć na zarobki od 3950 zł brutto dla niedoświadczonych pracowników do nawet 4400 zł brutto dla osób posiadających co najmniej 3-letnie doświadczenie.

Początkujący inspektor ds administracyjno-magazynowych może liczyć na zarobki w wysokości 4500 zł brutto, ten posiadający już doświadczenie w tym zakresie otrzyma około 4900 zł brutto. Podane kwoty są wysokością pensji zasadniczej. Pracownicy będą mogli jednak liczyć także na premie, których wysokość ma być powiązana z realizacją postawionych przed nimi celów.

Pieniądze/YouTube @Aktualności 360
Pieniądze/YouTube @Aktualności 360
Pieniądze/YouTube @Aktualności 360

Przełoży się to na wzrost pobieranych wynagrodzeń. I tak magazynierzy będą mogli zarobić ostatecznie nawet 5810 zł brutto, a inspektorzy do 6159 zł brutto.

Co sądzicie o proponowanych przez sieć zarobkach?

To też może cię zainteresować: Nie na taką wiadomość czekali seniorzy. Waloryzacja emerytur będzie niższa niż wcześniej zakładano

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Prawda na temat zdrowia Maryli Rodowicz wyszła na jaw. Lekarz prowadzący piosenkarkę nie pozostawia złudzeń, co do jej stanu

O tym się mówi: Niepokojące doniesinia na temat Beaty Tyszkiewicz. Czy znanana aktorka straci mieszkanie