Jak przypomina portal "Radio Zet", Elżbieta Czabator wystąpiła w 8 sezonie programu "Santaorium miłości", w którym próbowała znaleźć miłość. Niestety nie udało jej się znaleźć drugiej połówki, choć miała na tyle szczęścia, że poznała przyjaciół. Krzysztof i Bogusia wzięli niedawno ślub. Niestety Elżbieta nie mogła świętować z przyjaciółmi tego wyjątkowego dla nich dnia. Rolniczka straciła bowiem bliską osobę.

Nie miłość, a przyjaźń

Choć wydawało się, że Elżbiecie udało się znaleźć w programie miłość, życie napisało zupełnie inny scenariusz. Marek, z którym rolniczka zamieszkała, szybko okazał się nie być tym jedynym. Ich znajomość się skończyła. Zapewne Elżbieta nie żałuje udziały w programie, bo właśnie dzięki niemu zyskała przyjaciół - Bogusię i Krzysztofa.

Elżbieta Czabator/YouTube @Rolnik szuka żony
Elżbieta Czabator/YouTube @Rolnik szuka żony
Elżbieta Czabator/YouTube @Rolnik szuka żony

Elżbieta Czabator była jedną z osób, które zostały zaproszone na ślub Bogusi i Krzysztofa. Niestety, choć bardzo chciała, nie mogła się pojawić na uroczystości, która miała miejsce pod koniec listopada ubiegłego roku. Rolniczka w rozmowie z "Party" wyznała, że nie mogła pojwić się na weselu, bo była w żałobie po śmierci brata.

Wyjaśnienia Elżbiety Czabator

Brat Elżbiety Czabator zmarł 28 sierpnia i jak przyznała sama rolniczka, to było dla niej za wcześnie, aby móc się bawić w trakcie wesela. Internauci zarzucili rolniczce, że był to tylko pretekst, w końcu sama zamieściła zdjęcie z imprezy, która odbyła się już po odejściu jej brata. Wyjaśniała, że owa imprezą były jej urodziny.

"Co innego siedzieć przy stole, a co innego iść tańczyć" - wytłumaczyła Elżbieta. W trakcie wywiadu odniosła się do szybkiego ślubu Krzysztofa i Bogusi. Przyznała, że w pełni popiera decyzję przyjaciół, wskazując, że "w tym wieku trzeba przyspieszyć tempo".

Co sądzicie o tłumaczeniu Elżbiety?

To też może cię zainteresować: Przykre wiadomości dla fanów seriali. Odeszła popularna aktorka znana między innymi z roli w "M jak miłość"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Adele ze łzami w oczach opowiedziała o tym, co ją spotkało. To bardzo trudny czas dla piosenkarki. Co się stało

O tym się mówi: Ważna informacja dla seniorów. Ile wyniosła w Polsce najniższa emerytura